Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ays15 Avatarı

Son Giriş
    10.09-2013
    Saat
    02:57
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    şu anda malulen emekliyim %60 lık raporum var hastalığım 5.senesinde boyun kemiğimde tekrarladığı için 4 evreye geldim şimdi ise kontrollerimde tedavim sonuç verdi iyileştim metastas bulgusu yok kontrollerim 6 ayda bir devam ediyor ilaçlarım raporlu olarak kullanıyorum emeklilikte 2 yılım ocak 2014 yılında doluyor beni kasım 2013 de kontrole çağırdılar 4.evreden geriye dönüş olmadığını biliyorum ama maaşım iyileştiğim için kesilirmi(tekralama olasılığı 4.evrede çok yüksek)

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

düzelme olursa kesilir malesef tekrarlar ise tekrar baş vurursunuz elden bir şey gel mez allah saglıl sihat versin gerisi boş

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Geçtiğimiz günlerde yayınlanan maluliyet cetveli'nde Onkoloji bölümünde aşağıdaki ibare yer alıyor. Anladığım kadarıyla iyileşme olduğunda emeklilik durduruluyor maalesef (aman, siz iyi olun da, emeklilik eksik olsun!)

"Diğer maddelerde maluliyet süresi belirtilmeyen ve “İyi diferansiye tiroid kanserleri ve derinin bazal hücreli kanseri” dışındaki tüm malign hastalıklar teşhis tarihinden itibaren 18 ay süresince malul kabul edilir ve bu süre sonunda hastalık durumuna göre maluliyet yönünden tekrar değerlendirilir"