Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 26 mesajın 16-26 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Eğer kontrollerinizin olduğu hastaneden daha rahat rapor çıkartabileceğinizi düşünüyorsanız, sağlık kurulu raporu için doğrudan o hastaneye de başvurabilirsiniz (tabii yetkili hastaneler'den biri ie). Oradan alacağınız raporla defterdarlığa başvuraiblirsiniz indirim için...

Not: http://www.engelliler.biz/forum/saka...-evraklar.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    KemalDuman Avatarı

Gerçek Adı
    Kemal Duman
    Son Giriş
    26.03-2014
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vergi indirimi raporları ankaraya gidiyormu gidiyorsada indirim yapıyorlarmı

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Raporlar Ankara'ya gidiyor ve nihai kararı orası veriyor
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    KemalDuman Avatarı

Gerçek Adı
    Kemal Duman
    Son Giriş
    26.03-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam ben 2 yıl önce ünüversite hastanesinden rapor almaya gittim . Heyete girdim doktorların verdiği yüzde 40 rapor kurul tarafından 37 ye düşürülmüş . Geçen hafta yüzde 37 lik raporumla . Il sağlık müd. . Itiraz dilekçesi verdim .beni bir devlet hastanesine göndereceklerini. Ve ilk aldığım raporun üstünde bir yüzde getirdiğim takdirde. Hakem hastanesine sevk edileceğimi söylediler. Beni ilk göderdikleri hastanede heyete girdim . 2 sene önce bana verilen yüzde 37 raporum şimdi yüzde 45 ile onaylandı .il sağ müd .beni şimdi hakem hastanesine sevk edecek beklemedeyim hakem hastanesinden çıkan sonucu belirteceğim . Raporumun arka yüzünde . Vergi indirimi ve belediye hizmetlerinden yararlanma diye yazıyor

bülent bey yukarıdaki yazınızı yeni fark ettim. yani ben raporun ön yüzünde . kendi isteğimle yazısı ile rapor almak için müracat ettim .şimdi. il .sağ müd .beni göndereceği hakem hastanesinden yüzde 40 rapor alsamda. vergi indirimi ve erken emeklilik müracatı için 6 ay mı beklemek zorundayım.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Hayır hayır, kurum sevki ile gidince rapor almakta sorun olmaz.

Üye
    KemalDuman Avatarı

Gerçek Adı
    Kemal Duman
    Son Giriş
    26.03-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2.8 2013 bugün itibarı ile vergi dairesine .vergi indirimi .erken emeklilik için . müracatta bulundum. beni alsancak devlet hastanesine sevk ettiler .

28.2. 2013 tarihine heyet günü verdiler. .rahatsızlığım kalp krizi .baypas ameliyatı .kalp yetmezliği .kroner arter hastalığı . hiper tansyon .EF.50 .

bakalım hastaneden yüzde kaç verecekler hayırlısı

Üye
    KemalDuman Avatarı

Gerçek Adı
    Kemal Duman
    Son Giriş
    26.03-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çalışan biriyim raporum 45 vergi indirimini hak ettim emekli olduğumda maaş 190 tl mi olacak ...ayrıca bağlanacak olan maaşımın tarihi . ankara onayından sonramı yoksa.. vergi dairesine ilk başvuru tarihi ilemi başlatılıyor.. bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

vergi indirimi onaylandı ise emeklilik için sgk ya dilekce verdiginiz tarihte size verilen tahsis numarası verildigi tarihte başlar maaşta 190 olmaz yatan prime göre degişir as gari ücreten ise 800 civarı olur yüksektense daha da artar hesaplamak için şu siteye bakabilirsin SSK Emekli Maaşı Hesaplama. Ne kadar emekli maaşı alırım | Ücretsiz SSK Emekli Maaşı Hesabı

Üye
    tkursun Avatarı

Gerçek Adı
    TANER
    Son Giriş
    31.03-2014
    Saat
    17:25
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vergi indirim belgemiz olsa, emeklilik için başvursak. sgk tekrar hastaneye mi sevk edip emekli ediyor. bilgisi olan arkadaşlar yardım rica ediyorum

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

vergi indirimi var ise hastaneye sevk et mez sadece malülen emekli olacaklar sevk edilir

Üye
    KemalDuman Avatarı

Gerçek Adı
    Kemal Duman
    Son Giriş
    26.03-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sibis e baktım hastaneden evraklarım bir hafta önce vergi dairesine gelmiş . şimdide maliyeye gönderildi cevap bekleniyor yazısı yazıyor. bu ne anlama geliyor bilgisi olan arkadaşlarım varsa beni aydınlatabilirmi

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12