Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    KemalDuman Avatarı

Gerçek Adı
    Kemal Duman
    Son Giriş
    26.03-2014
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben 18 06 1966 doğumluyum 1981 yılında kendim arayarak bulduğum bir iş yerinde sigortalı olarak işe başladım bir buçuk yıl bu iş yerinde çalıştım ben ilk okul mevzunuyum beni bu iş yerine okul falan göndermedi kendim bularak çalıştım yani iş yerinde üretime katkıda olarak çalıştım daha sonra 1992 de sigortalı işte göründüğüm anlaşılıyor uzun vadeli sigorta ilk çalıştığım yer beni kısa vadeli sigortalı olarak göstermiş bu demek oluyorki iş kazası ve mesleki hastalık bakımı yani pirim ödeme yok benim durumumda olupta dava açıpta kazanan arkadaşlar varmıdır veya benim bu durumum ne olur selamlar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.233

O kadar eski bir döneme dair mahkeme ile sonuç almak çok zor. Kimi bulup hangi delillerle hakimi ikna edeceksiniz? Ta o zamanlarda işverenin yediği halt yüzünden bugün mağdur oluyorsunuz. Çok üzücü...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    KemalDuman Avatarı

Gerçek Adı
    Kemal Duman
    Son Giriş
    26.03-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın adminim benim o çalışmış olduğum yıllardaki ustabaşımı geçen hafta çok aramalar sonunda buldum ustamda o iş yerinden emekli olmuş mahkeme açtığım taktirde bana yardımcı olacağını söyledi artı ikinci şahitimde var yani boşuna mahkeme masrafı yapmak istemediğimden sizlere danışıyorum mahkemeyi kazanabilirmiyim diye

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Şahidiniz var ise dava açın büyük ihtimal kazanırsınız..

Üye
    KemalDuman Avatarı

Gerçek Adı
    Kemal Duman
    Son Giriş
    26.03-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkür ederim