Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mehmet-41 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    45
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Erken emeklilik konusunu çözebilecek 2 formül bulundu böyle bir haber gördüm ben daha önce 3600 gün 15 yılda emekli oluyordum devlet sağ olsun kademeli emeklilik getirip beni 18 yıl 4080 gün ile emekli edecek ve şu an eski yasaya göre emekliydim ve benim gibi bir çok engelli arkadaş var devlet kazanılmış hakkımızı elimizden alıp sen 3 yıl daha çalışacaksın dedi acaba yukarıda linkini verdiğim haber uygulamaya geçerse bizim gibi madur olmuş engelli arkadaşlarıda düşünürlermi dersiniz sanmıyorum ama sizlerinde görüşlerini bilmek istedim saygılar

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Bu çalışmanın sizinle alakası yok malesef.
    Bu çalışma prim ve sigortalılık süresini doldurup yaşı bekleyenler için.
    Engelli erken emeklilikte zaten yaş şartı yok prim ve sürenizin dolmasını bekleyeceksiniz mecburen.

Üye
    toprak 24 Avatarı

Gerçek Adı
    turan
    Son Giriş
    07.01-2016
    Saat
    15:37
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benim 4000 gün pirimim var..1995 ssk girişliyim..% 40 raporum,ankaradan % 36 olarak döndü..ben emekli olmak için ne yapmam gerekli...heyet raporunda vergi indiriminden yararlanabilir diye yazıyordu..faka ankara rapordaki açıklamyı az bulunca tekrar hastaneye gittiğimde ortopedi doktoru durum raporu olarak % 36 verdi..ankarada bu oran işine geldi diye kabul etti.ben şimdi nasıl bir yol izleyeceğim.teşekkürler.