Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gulay_yilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    Gülay YILMAZ
    Son Giriş
    02.07-2013
    Saat
    11:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar...
    Herkese sağlıklı günler diliyorum...
    Ben 12.10 1998 yılında devlet dairesinde işe başladım.
    3 kere farklı zamanlarda açık kalp ameliyatı geçirdim. Mitral yetmezlikten ve kalbımde delik vardı ve onu kapattılar ..Epilepsi sebebi ile beyin ameliyatı olacağım. Tüm bunlardan sonra tek bir yerdenmi %.. çalışamaz raporu almalıyım. Erken emekli olmam için ne yapmam gerekiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.. Kolay gelsin..

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Şu şekilde emekli olabilirsiniz ama rapor oranınız çok önemli aşağıdaki şartları taşıyor iseniz kurumunuza müracaat ederek yetkili hastaneye sevk edilmeniz ve rapor almanız gerekli... Sonradan özürlü olanlar
    b-) Çalışmaya başladıktan sonra, Kurumca yetkilendirilen sağlık kurullarınca usûlüne uygun düzenlenecek raporlar ve dayanağı tıbbî belgelerin incelenmesi sonucu, Kurum Sağlık Kurulu’nca çalışma gücündeki kayıp oranının;
    a) % 50 ilâ % 59 arasında olduğu anlaşılan sigortalılar, en az 5760,
    b) % 40 ilâ % 49 arasında olduğu anlaşılan sigortalılar, en az 6480, gün uzun vadeli sigorta kolları primi bildirilmiş olması kaydıyla istekleri halinde emekli olacaklardır.