Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bayram1986 Avatarı

Gerçek Adı
    bayram
    Son Giriş
    29.06-2013
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba ben % 49 özürlüyüm benim 2005 yılında sigortam başladı ve bu zamana kadar askerlik borçlanmam hariç 1414 gün yatmış prim gün sayım var ama sonradan özürlü oldum acaba ne zaman emekli olabilirim

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:55
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    188
    Verilen Beğeniler
    82

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ssk'dan emekli olacaksanız, vergi indirimi almanız şart. vergi indiriminiz yoksa işyerinden çalıştığınıza dair belge alıp defterdarlığa başvuru yapmanız gerekiyor: http://www.engelliler.biz/forum/saka...-evraklar.html

3. derece vergi indirimi kazanırsanız, 2005 sigorta başlangıç tarihiniz -staj değil- tam primden yatırılmışsa ve doğum tarihiniz 1987 ve öncesi ise,
    20 yıl 4400 günle 2025 yılında prim gününüzü 4400 güne tamamladığınızda emekli olabilirsiniz.

Askerliğiniz sigorta başlangıç tarihinizden önce ise, borçlanmanız durumunda borçlandığınız gün kadar geriye gider. Sonra ise sadece prim gününüz artar, sigorta başlangıç tarihiniz değişmez.