Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ser47 Avatarı

Son Giriş
    24.06-2013
    Saat
    02:37
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam ben 22 yıllık kamuda mühendisim,panik bozukluk,şeker,tansiyon,şekere bağlı kalpte ritim bozukluğu,bipolar bozukluk,yaygın ankesiyete,nöropatik ağrı,obsesif kompulsif bozukluk hastasıyım.% 59 özürlü raporum var
    henüz merkez sağlık kurulundan sonuç gelmedi ama rapora şekerimi,tansiyonumu ölçüp yazmadılar.

acaba rapor oranım düşermi.veya emekli olsam maaşım ne olur şimdiki maaşım 3250 tl.

herkese sağılar

Üye
    ENfER Avatarı

Gerçek Adı
    Ener
    Son Giriş
    24.04-2016
    Saat
    17:05
    Yaşadığı Yer
    Esk.-Erz.-Ant.
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tahminimce 1/3 inde olmaniz lazim. Derece kademe ilerlemesinde gidebilceginiz aon noktaya varmis sayilirsiniz. Bundan sonra maasinizda herhangi bir ilerleme olmuycaktir.Emekli maasiniza gelirsek sgk nin e hizmetler bolumunden rahatlikla hesaplayabilirsiniz. Ancak en fazla 2000 lira civari bir maas alabilceginizi ongoruyorum. Ve emekli tazminatinizi da 22 seneden hesapliycaklardir...İsiniz cok yorucu ve stresliyse ayrica maddi sikintiniz da yoksa emekli olmaniz icin bir mani yok gibi...

Üye
    turkuaz06 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:28
    Yaşadığı Yer
    Bolu-Çankırı
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    emekli olursanız 1.729 tl.maaş ve 50.400 tl.de emekli ikramiyesi alırsınız.1.000 tl.de harcırah parası.(haziran 2013 e göre)