Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kaşif Avatarı

Son Giriş
    22.05-2013
    Saat
    12:47
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iyi günler arkadaşlar ve bag-kurluyum ve 24 yıllık sigortalığım var yaşım 42 ama şeker ve tansiyon hastasıyım inisülün kullanıyorum ve varislerden dolayı amaliyat oldum ama ayaklarım çok şişiyor ve yürümekte zorlanıyorum ben malulen emekli olabilirmiyim şeker ve tansiyonum raporlu bana yardımcı olursanız memnun olurum iyi günler

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:03
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    198
    Verilen Beğeniler
    87

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Şeker
    A- Diyet ve oral anti diabetiklerle kontrol altına alınan, komplikasyon yapmamışTip II Diabetes mellitus:% 20
    B- Komplikasyon yapmamış olan, açlık kan şekeri 200 mg’ın altında tutulabilen,ketoz ve hipoglisemi göstermeyen Tip I diabetes mellitus:% 30
    C- Açlık kan şekeri sürekli olarak 200 mg’ın altında tutulamayan, komplikasyonyapmış ketoz gösteren Tip I diabetes mellitus:% 40

Tansiyondan %10

Varislerden dolayı şu oranı alırsınız:

4- Venöz sistemhastalıkları: İnvaziv ve noninvaziv tetkiklerle tespit edilmiş derin ventrombozuna (varis) bağlı venöz dönüş bozukluğu olanlar:

a- Staz ülseri(Bacak yaraları) bulunmayanlar:% 20

b- Staz ülseri(Bacak yaraları) bulunanlar:
    1- Tekekstremite:% 40
    2- İkiekstremite:% 70

Malulen değil, Bağkur'dan erken emekli olmak için başvuru yapın. Kurum yetkili hastaneler'den birine sevkeder ve şu tabloya göre:
    bagkur - 24 yıldır Bağkur'lu olarak çalışıyorum. Şeker ve tansiyon hastasıyım. Emeklilik..?
    alacağınız orana göre emekli edilirsiniz.