Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kolera Avatarı

Gerçek Adı
    Erdem
    Son Giriş
    04.02-2017
    Saat
    01:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Iyi gunler arkadaslar.

Ben 1980 yilinda PTT kurumunda memur olarak goreve basladim ve yaklasik olarak 1 hafta calistiktan sonra gorevimden istifa ederek ayrildim. Ancak kurum calistigim gunleri emekli sandigina bildirmemis. Kuruma bimer vasitasiyla yaptigim basvuruya verilen cevapta

XX.04.2013 tarih ve XXXXXX sayılı BİMER’e olan “1980 yılında PTT’de göreve başladığınıza” ilişkin dilekçeniz incelenmiş olup; Arşiv kayıtlarımızın incelenmesinde XXXXX sicil numarası ile Dağıtıcı olarak 1 hafta çalışıp istifaen görevinizden ayrıldığınız ve adınıza herhangi bir Emekli Sicil numarası kaydına rastlanmadığı XX.04.2013 tarih ve XXXXX sayılı yazımızla tarafınıza bildirilmiştir.

denmektedir.

Gecmise yonelik olarak emekli sandigi (4c) kaydimin yapilmasi icin ne gibi islemler izlemeliyim ? Yardimlarinizi bekliyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Emeklilik hesabında sigorta başlangıç tarihi için önemli sanırım sizin için? Öyleyse, mahkeme yolu denenebilir. Ama yıllarca sürebilecek bir süreç olur herhalde...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...