Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Uğuraz Avatarı

Son Giriş
    03.01-2017
    Saat
    14:42
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sayın genel yayın yönetmeni size yeni üye oldum.Beni aydınlatırmısınız anlatıcağım konuda.14 YILLIK devlet memuruyum.İşe girdiğimde normal olarak girdim. Oysa küçüklüğümden itibaren kalça çıkığı ameliyatı geçirmiştim.Yaş ilerledikçe rahatsızlığım ilerledi.Konulan TEŞHİS: "Sağ KOKSARTROZsağ kalça iç ve dış rotasyonu 1/3 kısıtlı düz zeminde bağımsız, uzun mesafede tek kanadyenle mobilize. "diye vergi indirimi için durum bildirir rapordur.Ağır özürlü - sürekli diye verilmiştir.Ben bu durumda % 40 lık rapor alabilirmiyim . Sanırım Maliye ye Sağlık kurulu raporu gönderecekmiş orasıda genel merkeze gönderecekmiş

Durum raporun posentini genel merkez belirleyecekmiş. Bu konuda bildiğiniz bişey varsa paylaşabilirmisiniz.Şimdiden teşekkürler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Rapor oranı aşağıdak tabloya göre belirlenir. Buna göre % 40 ve üzeri rapor alabilirseniz, emeklilik için 5510 sayılı yasanın geçici 4. maddesine tabi olursunuz. Bu da 6480 güz hizmet süresi ile emekli olabilirsiniz demek.

Tablo 3.4 - Devlet memuruyum. Kalça çıkığı nedeniyle emeklilik hakkı kazanabilir miyim?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...