Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    derderbo Avatarı

Gerçek Adı
    erdem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    %56 raporum var ssk girişim haziran 1996.96 da 7aylık ssk pirim yatmış.2001 ocaktan beri sürekli çalışyorum şuan pirim 4500 lerde.Benim sorum şu olacak 96 girişim 18 yaş altı olduğu için bir hak kaybım söz konusu olurmuDoğm tarh:3 mart 1979 bildiğim kadarıyla engelli emekliliğinde 18 yaşından sonraki ssk girişleri baz alınıyormuş.bu durumda benim 96 girişim 18 yaşını doldurduğum günemi atacak yoksa 2001 girişimmi emekliliğe baz alınacakNot:vergi indirim belgem %55 olarak onaylandı.96 ssk girişim staj ssk girişi değil normal girişSayın editör şimdiden vereceğin bilgilerden dolayı teşekkür ederim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.251

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    3 Mart 1979 + 18 = 3 Mart 1997 (emeklilik hesabında sigorta başlangıç tarihiniz)

Emeklilik için ( 3 Mart 1997 +) 17 yıl sigortalılık süresi ve 3920 gün prime tabisiniz. Yani 3 Mart 2014 senesinde emekliliği hak ediyorsunuz. Prim gününüz zaten tamam...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...