Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    maligulten Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Ali Üstün
    Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    16:15
    Yaşadığı Yer
    Afyonkarahisar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar ben 02/03/2007 tarihinden beri serbest veteriner hekim olarak çalışıyorum.1992 de mitral kapak operasyonu geçirdim.1980 de romateit artirit,1983 te tip 1 ,diabetüs mellitüs teşhisi kondu.İlk defa sigortalı olduktan sonra hiper tansiyon,astım ve guatr,kronik böbrek hastalığı ortaya çıktı. 6 yıldır Bağ-Kur sigortalısıyım ve 2190 gün pirim yatırdım.Mitral kapak operasyonu geçireli 20 yıl oldu.Ankara İbn-i Sina hastanesinde balonla kapak düzeltme oprasyonu başarılı olmadı.Doktorum tarafından açık kalp ameliyatı pilanlanıyor.
    1)MALÜLEN EMEKLİ OLABİLİRMİYİM?
    2)NELER YAPMAM GEREKECEK.yardımcı olursanız çok sevinirim

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

sgk ya başvurup sizi yetkili hastaneye sevk ettiklerinde %60 bi oran alırsanız tek hastalıktan malulen emekliliğinizi onaylar sgk ama şöylede bir görüş var balthazarla toplanıp çeşitli hastalıkların özür toplamıda %60 olursa bununda mahkeme yoluyla emekli olma hakkınız var

Birden fazla hastalık/sakatlıktan malul sayılma. Oranın artması ile malulen emeklilik

burayıda inceliyebilirsiniz

Üye
    Dogan_Ist Avatarı

Son Giriş
    05.04-2016
    Saat
    14:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İşe girmeden önce mevcut hastalıklar için malulen emeklilik sözkonusu olmaz.Çalışmaya başladıktan sonra oluşan hastalıklar için %60 ve üzeri çalışma gücü kaybı sözkonusu olursa malulen emeklilik olur.Siz öncelikle bağlı bulunduğunuz Sosyal Güvenlik Merkezine müracaat edip ayrıntılı bilgi alın