Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    çelik Avatarı

Son Giriş
    21.12-2013
    Saat
    17:41
    Yaşadığı Yer
    bozüyük
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşım aynı sorunu ben yaşadım benim de 1988 bağkur başlangıcım vardı kendi işyrimi açtığımdan dolayı 2002 de kapattım işyerimi 14 yılbağkur pirimim le emekli olamayınca 2005 de ssk lı işçi olarak işyerine girdim 4 yıl ssk lı olarak çalıştım bu arada bir dilekçe ile bağkur pirimlerimi ssk ya aktardım günlerimi birleştirdim bu arada %80 vergi indirimi de aldım ve 2009 yılı 11. ayda erken emekli oldum...sende gnlerini birleştir ssk ya 1261 günü tamamla ver dilekçeni erken emeklilikten yararlanırsın...

Üye
    aramiise Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    27.07-2017
    Saat
    17:37
    Yaşadığı Yer
    iskenderun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tam 18 yıllık sigortalı çalışmamın ardından (Son 3,5 yılı SGK) emekli oldum ve elime 704 TL maaş bağlandığına dair yazı geldi. Emekli sohbetleri sırasında iş kazası sonucu bedensel engelli olan bir yakınımın 1200TL civarı emekli aylığı aldığını duyunca aramızdaki fark ne diye kendime sorar oldum... Sonuçta sebep her ne olursa olsun ikimizde engelliyiz ve hayat ikimizede zor...

Emekli maaşlarının düşüklüğü ile ilgili olarak itiraz eden arkadaşlar ve bu konuda deneyimli avukatlar ile görüşmek isterim.

Şimdiden hepinizin emeğine sağlık

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12