Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 17 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emca Avatarı

Son Giriş
    03.11-2013
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ejeksiyon fraksiyon % 26-% 28 efor kapasitesi nhy klas 3 venöz yetmezlik postetromboflebit sendrom koroner arter hastalıgı hipertansiyon kronik böbrek hastalığı kalp raporu % 100

16 yıllık bagkur siğortalı malülen emekli olabilir miyiz biri cevaplasın

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

sakatlık oranı cetveli'Ne göre % 60 ve üzeri rapor alacağınızı varsayarsak, erken Yaşlılık emekliliğinden yararlanmak için sigorta müdürlüğüne başvuru yapabilirsiniz. Sizi hastaneye sevk ederler. Alacağınız rapor oranına göre emekliilk için aşağıdaki tabloya tabi olursunuz:

bagkur - 16 yıllık Bağkur'lu kişinin raporla erken emekliliği..?

Not: Malulen emekliliğe değil, 5510 sayılı yasanın 28. maddesine istinaden erken Yaşlılık emekliliğine başuru yapacaksınız.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    emca Avatarı

Son Giriş
    03.11-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben ben tarım bağkurluyum 17 yıldır pirim ödüyorum 6060 ğünüm var sgk ye gittim beni hastaneye sevk etti bana ejeksiyon fraksiyon % 26-% 28 efor kapasitesi nhy klas 3 venöz yetmezlik postetromboflebit sendrom koroner arter hastalıgı hipertansiyon kronik böbrek hastalığı kalp raporu % 100 bu raporu verdi malülen emeklilik onayı için beklememi söydiler sizce bu netice ile malülen emekliğim kabul görülürmü başka bi işlem yapmam gerekirmi teşekkür ederim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Malulen emeklilik süreciniz işliyor. Sonuç lehinize olacak gibi görünüyor. Bekleyip göreceğiz.

Ayrıca Maluliyet ve Sağlık Kurulları Daire Başkanlığı evrak takibi: 0312 415 32 03-4-5-6
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    emca Avatarı

Son Giriş
    03.11-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler hocam 1hafta oldu bekliyoruz bakalım sonuş ne oldu ne zaman belli olur bu konuda bilğiniz varmı ?

Üye
    erkan akbaş Avatarı

Gerçek Adı
    erkan akbaş
    Son Giriş
    11.06-2013
    Saat
    22:30
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende bağkurdan yeni emekli oldum ilk önce malülen emeklilik için sevk ediyorlar red geldikten sonra ise erken yaşlılıktansevk ediyorlar benim 2010yılındamalülen emekliliye başvurduğum raporum ile 20131.inciayında emekli oldum yeni rapor istemediler inşallah sendende istemezler kolay gelsin.

Üye
    emca Avatarı

Son Giriş
    03.11-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben 1965 doğumluyum normal emekliliğime 7 yıl falan var 1996 bagkur girişliyim benim de bundan yararlanma şansım varmı erken yaşlılıktan

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Emekliliğe dair durumunuz yukarıdaki mesajda anlatıldığı şekilde olacak.

Üye
    merter1 Avatarı

Gerçek Adı
    metin erdem
    Son Giriş
    18.07-2013
    Saat
    13:52
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben senden daha iyyidim erken yaşlılıktan emekli oldum red gelirse itiraz et bende öyle oldu

Üye
    emca Avatarı

Son Giriş
    03.11-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaşalr şimdi de arakarar çıktı fakülte hastanesine gideceksiniz dediler ara karar nedemek oluyo beni ilk başta sgk kendisi araştırmaya sevk etti raporumu ordan aldım şimdide ara karar nedeniile fakülte hastanesine gideceksiniz dediler ne için olabilir yardımcı olurmusunuz

Üye
    cdisci Avatarı

Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Genelde 2. rapor isteniyor tetkikler ve tahliller yeniden yapıyor,biraz zaman uzar ama sonuç sizin lehinize sonuçlanır.

Üye
    emca Avatarı

Son Giriş
    03.11-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki ikinci raporun istenmesi neden olabilir

Üye
    cdisci Avatarı

Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Genelde devlet hastanelerinden alınan raporlar tetkik ve tahlil yönünden eksik oluyor o yüzden üniversite hastanelerinden detaylı rapor isteniyor

Üye
    emca Avatarı

Son Giriş
    03.11-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler zaten ilk gittiğim araştırmaya kendileri gönderdi oranın raporunu kabul ediyoruz diye şimde fakülteye gidin diyolar neyse bakalım hayırlısı diyelim

malülen emekli maaşı nekadardır nasıl hesaplanır bi bilgisi olan arkadaş varmı ? 17 yıl 4 ay dır pirimi düzenli olarak ödedim çiftçi bagkurundan malülen emeklilik dilekçem % 80 raporla kabul edilmiş maaş nekadar olur acaba arkadaşlar bilğisiolan varsa yarcımcı olabilirmi ?

TEŞEKKÜRLER

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çiftçi bağkurunda emekli maaşları düşük oluyor maalesef. Ne kadar olacağını kesitirmek güç. Ama tahminim 700 TL gibi bir şey olabilir

Sayfa 1 / 2 12 SonSon