Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kadribülent Avatarı

Gerçek Adı
    kadri bülent ergin
    Son Giriş
    25.03-2015
    Saat
    17:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar herkese selam;
    Ben 1997 yılında adıyaman devlet hastanesinden %50 oranında rapor aldım 2005 yılındada özel bi sektörde işe başladım ne yaptıysak devlet işi olmadı hep engellere torpillere takıldık. özel sektörde çalıştığım dönemlerde maliyeye bildirim için başvuru yaptım beni yeni rapor için hastaneye sevk ettiler. bende tekrar heyete girdim ve %84 rapor verdiler bunun üzerine bende malülen emeklilik için prim günümüde doldurduğum için başvuruda bulundum.dosyalarımı hazırlayıp adıyaman sgk il müdürlüğüne 21.10.2011 tarihinde teslim ettim.bana 14.05.2012 tarihinde ret yazısı geldi.bende bunun üzerine itirazda bulundum 22.06.2012 tarihinde itirazımda ret geldi bunun üzerine bende dava açtım. ilk duruşmam 15.02.2013 tarihinde oldu beni istanbul adli tıpa sevk ettiler 2.duruşmam 17.04.2013 tarihinde olacak hayırlısı ile bekliyorum şimdi. bu konu hakkında bana uzmanlarımız tarafından bilgiler verilirse çk memnun olurum şimdiden tşkler.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Adli tıptan tekrar rapor alacaksınız alacagınız rapor 60% ve üzeri olur ise malulen emekli olacaksınız anılan rapor oranını alamaz iseniz malulen emekli olma davanızı kaybedeceksiniz.

Üye
    NEVZAT55 Avatarı

Son Giriş
    25.11-2015
    Saat
    11:31
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hiç bir hukık devletinde kazanılmış hakların ihlali yoktur.senin raporun kazanılmış hakkındır.benimde hakem hastane raporunu kabul etmediler .benim davamda ret edildi .şu anda yargıtayda sonucu bekliyorum.ama korkum yok türkiye cumhuriyeti bir hukık devleti .............

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    5510 sayılı yasanın 25. maddesi % 60 ve üzeri raporu olan kişilerin mall sayılması gerektiğini söyler. Bu çok nettir. Bu mahkeme yarıyla da sabittir: http://www.engelliler.biz/forum/emek...emeklilik.html

İnşallah sonuç lehinize olacaktır. Lütfen gelişmeleri bu başlıkta paylaşmayı sürdürün. Herkes açısından öğretici olur...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...