Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yerdogan Avatarı

Son Giriş
    26.04-2015
    Saat
    21:40
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sevgili Dostlar ,

1997 yılında ilk sigortalı olarak işe başladım.1999 yılında vergi indiriminden faydalanmak için rapor aldım.% 40 sürekli sol dizaltı ampute yazıyor.Yani 3.derece vergi indiriminden yaklaşık 2 yıl faydalandım.vergi indiriminden faydalandığım şirketten çıkarıldım.Şirket iflas etti.Şuan başka bir yerde çalışıyorum.Burada tekrar vergi indiriminden faydalanmak için rapor almak üzere rapor almaya gittim.%34 verdiler.Ama ben 1999 yılındaki aldığım raporla emekli olabiliyormuşum.Defterdarlığı aradım vergi indiriminden faydalandığın şirkete git ordan raporu alıp şuan çalıştığın yere ver dediler.Ama ortada ne işyeri var nede rapor.
    Bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ben bu durumda ne yapmam gerekiyor.Çok teşekkürler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Vergi indirimi aldığınız defterdarlığa gideceksiniz, vergi indirimi aldığınızı söyleyip, şimdi işyeri değiştirdiğinizi ve vergi indirimi aldığınıza dair bu işyerine hitaben bir yazı istediğinizi söyleyeceksiniz...
    Size, yeni işyerine hitaben bir yazı verecekler. O yazı ile işlem yapacaksınız.

Bir kez vergi indirimi alan biri, erken emeklilik hakkını elde etmiş demektir. Bu kişilerden yeni rapor istenemez. Ve bu üzerinde tartışma olan bir konu değildir. Kesin ve net bir bilgidir.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

müracatınızı vergi dairesine yapın.

Üye
    guzgulu Avatarı

Gerçek Adı
    Dilek
    Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    10:59
    Yaşadığı Yer
    K.MARAŞ
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

daha önceki aldığınız raporun bi nushası verği dairesindedir denenmiştir bende iş yerimde özlük dosyamda bulamadım ordan aldım memur bulmaya erinir dilekçe ile iste evrakk kayıttan geçir cevap vermek zorundalar

Yasaklı Üye
    Makri Avatarı

Son Giriş
    02.08-2013
    Saat
    01:02
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Vergi indiriminden yararlanacağınıza dair yazının bir sureti vergi dairesindeki dosyadadır. Dilekçeyle bir suret isteyin.