Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    topri Avatarı

Gerçek Adı
    toprı
    Son Giriş
    08.02-2013
    Saat
    22:13
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bülent bey iyi akşamlar..ben 1979 doğumluyum..94 yılında böbrek nakli oldum..Sigortaya giriş yılım 1997..toplam 3150 gün ödenmiş primim var..Vergi indirim raporum var % 64..ben malulen emekli olmak istemiyorum.yaşlılık emekliliği diyolar galiba hakkımla emekli olmak istiyorum.her site farklı farklı yazıyor.bazıları 18 yıl 3600 gün vs vs sizin bilgileriniz doğru bravo size..ben ne zmn emekli olurum..maaş ne kadar bağlanır şu an bürütüm 1800 özel bi bankada çalışıyorum..Cevabınızı 4 gözle bekliyorum..Şimdiden çok teşekkürler..Allah razı olsun..

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    2.derce vergi indirim hakkı ile ne zaman emekli olursunuz 97 yılının hangi ayında işe başladınız bilemiyoruz şu tablo sie net bilgi verir lütfen inceleyiniz..

2008 oncesi - 94 böbrek nakli oldum. 97 sigorta giriş ve 2. derece vergi indirimiyle emekliliğim..?