Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hamza21 Avatarı

Gerçek Adı
    hamza
    Son Giriş
    22.09-2013
    Saat
    13:58
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Hipertrofik Kardiyomiyopati hastasıyım gecen yıl alkol ablasyon tedavisi oldum.biraz fark etti ama bu aralar sikayetlerim yine artı.bu gün hastaneye gittim yüzde 50 rapor verdiler .özel sektörde calısıyorum acaba erken emekli olsammı.25 yıl sigortalıyım yasım 41.normalde 50 yasında emekli oluyorum .ayrıca bilgilendirirseniz sevinirim herkese gecmiş olsun.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.248

Defterdarlıktan elde edeceğiniz sakatlık indirimine istinaden emeklilik için aşağıdaki tabloya tabi olarak erken Yaşlılık emekliliğindne yararlanabilirsiniz:

2008 oncesi - Hipertrofik Kardiyomiyopati  hastasıyım. %50 raporum var. Emekli olmalı mıyım?

Vergi indirim hakkını elde ettikten sonra prim ve sigortalılık süreniz de tamamsa, erken Yaşlılık emekliliği talebiyle sigorta müdürlüğğüne başvuru yapar ve kısa sürede emekli olursunuz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    21:54
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ıyı geceler hamza bey almıs oldugunuz raporunuzu baglı bulunduggunuz ılın malıyesıne verın ayrıca calısmıs oldugun ısyerınden calısma belgesı ıle malıyeye bas vurun evraklarınız ankara yuksek saglık kuruluna gıdecek oradan enaz %40 vergılerden yararlanmsı uygundur evragın gelecek bırısı ısyerıne bırısıd malıyeye sonrası sgk ya gıdıp dılekcenızle muracat edıp yaza emeklısınız ınsallah konulan teşiz ıle raporunuz %90 onaylı gelecektır ısınızı bıran evel yapmanızda fayda varyolunuzu gosterdım sıze sımdıden saglıklı yasamlar emeklılıgın tadına cıkartın

Üye
    thomas Avatarı

Son Giriş
    20.08-2017
    Saat
    13:32
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Slm ,

Geçmiş olsun , benim raporum vergi indirimi için gönderildi ve hiç bir sorun çıkmadan ve onaylanarak geldi . . . Bu konuda benim forum başlıklarıma bakabilirsiniz . . .

Üye
    hamza21 Avatarı

Gerçek Adı
    hamza
    Son Giriş
    22.09-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

verdiğiniz bilgilerden dolayı hepininize çok teşekür ederim. bu hafta işlemlere başlıyacam bakalım sonucu sizlerle paylasırım saygılarımla.

Üye
    evsun Avatarı

Son Giriş
    01.01-2017
    Saat
    22:40
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeş geçmiş olsun.Bende aynı hastalıktan muzdaribim,%100. ilaçla idere ediyorum,nerede tedavi oldunuz? memnunmusunuz? yazabilir misiniz.

Üye
    hamza21 Avatarı

Gerçek Adı
    hamza
    Son Giriş
    22.09-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm kardeş tşkler sizede geçmiş olsun ben ınternacıonal hospital hastanesinde alkol ablasyon operasyonu oldum dr tuğrul okay hocam yaptı biraz fark etti simdilik o acılar yok artık yani göğüs acılarım cok oluyordu simdi rahatladım.

slm arkadaşlar bügün maliyeye gittim ankaradan raporum gelmis yüzde 50 vermişler tekrardan işyerim ankarada olduğu için ankara vergi dairesi başkanlığına yolamıslar.ordan işyerime gidecekmiş.ben simdi ne yapmam gerekiyor bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.bekliyecekmiyim yoksa sgk ya dilekce vereyimmi.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.248

Vergi dairesi işyerinize sonucu gönderdiğinde siz de bu hakkınıza istinaden emeklilik için sigorta müdürlüğüne başvuru yapabilirsiniz.

Not: Bazen işyerine geliş uzayabilir. Vergi dairesinden ya da Ankara Maliye'den (0312 415 33 17) bilgi edinmeye çalışabilirsiniz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    hamza21 Avatarı

Gerçek Adı
    hamza
    Son Giriş
    22.09-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bulent bey vergi dairesinden işyerine yazım gelmiş şimdi ne yapmalıyım is yerim Ankara'da ben Diyarbakır'da ikamet ediyorum burdaki SGK ya gittim Ankara'ya başvurmamı söylediler oraya gitmelimiyim ayrıca gidersem isyerimden çıkışımı alipmi gideyim yol gösterirseniz sevinirim saygilaar.not.ssk m ankarada yatıyor.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.248

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evet, primler nereye yatmışsa başvuru da oraya olmalı. Oradan emeklilği hak ettiğinize dair yazı alıp işyerinize verecek ve kıdem tazminatınızı alıp işten ayrılacaksınız. Sonra defrerdarlıktan elde edilmiş sakatlık indirimine istinaden erken Yaşlılık emekliliğinden yararlanmak için Ankara sigorta müdürlüğüne başvuracaksınız. Süreç sonunda da emeklilğiniz onanacak.