Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ildere Avatarı

Son Giriş
    14.08-2014
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar
    2004 yılında ilk işe girdim 3 ay normal sigortam yattı 2005 yılında d. hastanesinden % 65 oranında gözden rapor aldım şuan 2470 gün ödenmiş primim var 25,02,1986 doğumluyum bu ay başında işten çıktım malülen emekli olmak için hangi yol izlemeliyim ve olursam tekrar sigortalı çalışmam münkün mü ?
    teşekürler

Üye
    Vizyon Avatarı

Gerçek Adı
    Vizyon
    Son Giriş
    01.05-2016
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2008 oncesi - %65 oranında raporum ve 2470 prim günüm var. Malulen emekli olabilir miyim?

Devlet Hastanesinden almış olduğun rapor ile öncelikle bağlı bulunduğun defterdarlığa başvurup vergi indiriminden yararlanmak gerekiyor daha sonra defterdarlıktan gelecek orana göre yukarıda verilen tabloyu kıyas edip ne zaman emekli olacağını rahatlıkla öğrenebilirsin..

Üye
    ildere Avatarı

Son Giriş
    14.08-2014
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vergi indiriminden yararlanmadan da başvuru yapılabiliniyordu diye biliyordum çünkü vergi indirimi alanlar malulen emekli sayılmıyor ve süresi uzuyor diye biliyorum

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Süleyman bey;
    Malulen emeklilik şartlarını yerine getirmediğiniz için, kuruma malulen emeklilik talebinde bulunamazsınız malulen emekli olabilmek için 10 yıl 1800 gün ve 60% üstü rapor şartı vardır.
    gün/ay/2004+10 : .../../2014 tarihinde kuruma malulen emeklilik için müracaat edebilirsiniz.