Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kolera23 Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    15:56
    Yaşadığı Yer
    Ne önemi var
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun. Ben Kalp hastasiyim ve % 100 raporum var.Vergi indirim oranımda aynı (% 100) bir çok yerde sigortasiz ÇALIŞTIM bu yuzden sigorta başlangicim 16/07/2009. Sigortam başladığı zamanlar sağlıklıydım.Simdi ise bir şirkette özürlü kadrosunda çalışıyorum.Acaba ben 1800 gün prim ilemi yoksa 3600 gündemi emekli olacagim. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:30
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İlk ssk lı olduğunuz tarihte engelli olmadığınız 10 yıl 1800 gün hizmeti tamamladığınız vakit kuruma malulen emekli olmak için müracaat edebilirsiniz.Kurum ilk işe girdiğinizde sağlam olduğunuzu belgeleyin diyebilir. o yüzden elinizdeki hiç bir evrakı kaybetmeyin atmayın...
    Yada ben malulen emekli olmayacağım erken emekli olacağım der iseniz; O zaman şu tabloya bakacaksınız yıl prim ve süre şartını tamamladığında kuruma müracaat edeceksin kurum seni rapor vermeye yetkili hastaneye sevk edecek 100% rapor alır isen emekli olacaksınız.

2008 sonrasi - 2009 SGK başlangıcım ve %100 raporum var. Ne zaman emekli olabilirim?