Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    karatas_52 Avatarı

Gerçek Adı
    yasin karataş
    Son Giriş
    14.03-2017
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim vergi indirimim 3 derece sürekli olan yer işaretli ben emekli olsam tekrar bir işte çalışabilirimiyim vergi indirimiyle marta müracat edecem emekli olunca işe girersem emekliliğimi keserlermi ne olur cevap verin herçi gireceğim işyerim bilir

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:05
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Karataş;
    evet emekli olarak SGDP kapsamında tekrar çalışabilirsiniz,emekli maaşınıza da bişey olmaz,her iki maaşı da alırsınız.
    Feyz kardeş;
    yeterli raporun olsa bile,malulen emekli olmanı tavsiye etmememizin en büyük sebeplerinden biri bu durum işte.
    Vergi indirimi ile erken emekli olanlar emekli maaşlarını da alarak tekrar çalışabildikleri halde,malulen emekliler için böyle bir avantaj söz konusu değil.

Üye
    feyz Avatarı

Son Giriş
    22.09-2014
    Saat
    18:51
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

raporumla beraber ssk.ya.müracatta bulundum erken emekklilik için 25 gün oldu hala cevap gelmedi neden acaba arkadaşlar

vergi indiriminden faydalanabilir raporuyla ssk.ya. müracat ettim erken emeklilik için 25 gün oldu sonuç gelmedi.neden acaba

Üye
    namzet Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DENİZLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sgdp ödemeden çalışırsa bir şey olurmu?

Üye
    S&S Avatarı

Son Giriş
    19.06-2017
    Saat
    22:27
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Burada herkes yazıyor VERGİ İNDİRİMİNİ SÜRESİZ RAPORLA ALINDIYSA geri dönüş yok SGK seni emekli eder.

Ama durum pek öyle değil SGK 2008 den önce alınan raporlarla vergi indirimden yararlanaları tekrar rapor istiyor, beynsenizde beynmesenizde durum BU.

Benim arkadaşım ocak ayında emeklilik için müracat etti fakat SGK'da görevli memur : Senin rapor 2008 önce alındığından dolayı tekrar rapor çıkartacaksın demişler ve arkadaş tekrar maliyeye müracat etti, hastaneye gönderdiler % 60 rapor aldı, şu anda rapor Ankarada cevap bekliyoruz.

Arkadaşımın raporu süresizdi ve 2002 de alındı aralıkta işten ayrıldı ve son gününe kadar vergi indiriminden yararlandı.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12