Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 42 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hakan_tatlı Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    11.05-2015
    Saat
    11:30
    Yaşadığı Yer
    aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    vergi indirimne başvurdum 2,5 ay oldu cevap gelmedi acaba nekadar surer cevabın gelmesi bilginiz varmı

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Hakan kardeş son kez yazıyorum senin vergi indirim hakkı almana gerek yok bağ-kur a git ve 5510/28 kanunundan faydalanarak erken emekli olma talebinde bulun sen vergi indirim hakkını beklemene gerek yok bak bekledikçe emekli maaşından oluyorsun.

Üye
    okens Avatarı

Gerçek Adı
    Okan
    Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    14:48
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

dur ilker ben cevap verim rahatlasın.

-3 ayda vergi indirim cevaplanır.-

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    21:54
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ne sacma ya ılla kı dıdısını dıdını ıstyorlar kardesım verılen cvp lar hosnut degılmı gıt sor sgk ya malıyeye ılker beyın dedıgını malıye yada sgk ya gıtsen aynısını soyleyecek zaten hakan bey sızın vergı ındırım gıbı derdınız yok malulende emeklı olmus gıbı derdınız yok rapor oranınız bırıncı dereceden gelırse maluılen emeklı sıstemı gıbı emeklı olucaksınız bagkurdan ve malulen emeklı oldugunuzda calısamazsınız ama bagkur sıstemınden emeklı oldugunuzda ısyerını tekrar vergı muafeyetı ıle calıstırabılırsınız bak goog le amcadan da sorabılırsınız colına arkadsımızda senın kaybedecegın zararlarıda yazıvermıs elıne saglık

Üye
    hakan_tatlı Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    11.05-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vergi indirimne başvurdum 2,5 ay oldu cevap gelmedi acaba nekadar surer cevabın gelmesi bilginiz varmı

:::::::::)))))))

tşklrer sizlrde cevplamsanız biz kime gidriz ancak boyle ferahliyoruz kusura bakmyınz

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hakan tatlı bozuk plak gıbı tekrarlamıs durmussunuz sana ılker bey soylemıs zaten surecı yolunu halavergıındırımınden bahsedıyorsunuz soyleyım ben erken yaslılık emeklıgınden emeklı olmus bınlerce kısıler baglı oldukları malıye yerıne baska ıllerden rapor alıp emeklı olmuslar yasayı cıgnemısler ssk a da olayı malulun emeklı olmus gıbı tespıt yapıyor oyuzden vergı ındırım raporunu mucat eden kısılerın raporları 6 ay ıle 9 arasında bır surecde gelecek ben gecen gunu yuksek saglık kurulu ıle gorustum normalde 20 ıs gun ıcerınde olması lazım engec 45 gunde verılıyordu anlatıgım sıkıntılar olunca tefauratlı ınceleme yapılıyor sen 4 ay daha bekle vergı ındırımını takmıssınız kafayıbu konuylaılgılı bırda soru sorma bırda cvp vermıcegım ıyılıkden anlamıyorsunuz hakan bey

Üye
    hakan_tatlı Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    11.05-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tşklr yardımalrınız için
    ozman ne yapmamlazım bana bir yol gosterin ben rıhatsızım en kısa zamanda nasıl emkli olabilirm çalışamıyorum
    eklemlerimden dolayı vergi indirmini beklemeyimi direk gidip bağkuramı başvurayım başururasam buşartalrda emkli olma şansım kaç bide vergi indirmim gelirse dayima o verge indirmi bende gorunurmu bağkurdan emkli olsam bile ltfen kızmanyın

selam arkdaşlr 14,11,2012 tarihde baş vuruştum vergi indirmine ,%82 ozrlu raporum vardı acaba nezaman gelir sonuç gelirse nereye gelir bide kaçıncı kadem. yada derce cv tşkler şimdiden

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

İşyerinize gönderilir sonuç Ayrıca Ankara Maliye sakatlık indirimi takip: 0312 415 32 03-04-05-06 & 0312 415 27 05

Not: Sağlık kurlunda doktor eksik ve bu nedenle kurul toplanıp karar veremiyor deniyor...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    erkan akbaş Avatarı

Gerçek Adı
    erkan akbaş
    Son Giriş
    11.06-2013
    Saat
    22:30
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bak kardeşim sen hiç vergi indirimi bekleme direk bağkura git erken yaşlılıkemekliliyine başvur hemen emekli ol hiç vakit kaybetme .

Üye
    hakan_tatlı Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    11.05-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sa arkdaşlr ben arlık24,2012 başvurdım :%82 saklık raproyla vergi indirmim nisan 22 onayalnmış 3 gun once geldi :%82 olarak onaylanmış bana yardımcı olun ltfen bundan nasıl yararlanırım negi yarar sağlar bana 16 yıl bağkırum 5ayda ssk dan var ssk olarak devam ediyorum emekli olmak istiyorum olabilirmiyim bana izleye bilceğim bir ol gosterisenz sevinirm tşkler

Üye
    zeki1965 Avatarı

Gerçek Adı
    zeki
    Son Giriş
    26.08-2013
    Saat
    22:37
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

emeklılıge bas vurcan emeklı olabılırsın 15 yıl bagkurun varmıs 3600 gun de emeklısın yas gozetlemıyorlar ayrı yeten bırıncı derecede sakatlık raporun gecerlıvergıden yaralmak ucak bıletı araba alırsan otobuslerde yanı vergıden yaralınırsın hayırlı olsun aksaraylı hemserım bende ereglılıyım bızde beklıyoruz ınsallah onaylanır

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

Defalarca yazdı arkadaşlar... Bağkur statüsünde emekli olacaksınız. Çünkü son 2560 primin fazlası hangi statüde ise emeklilik o statüde gerçekleşir. Yani elde ettiğiniz sakatlık indiriminin emekliliğinize hiç bir etkisi olmayacak.
    Emekli olmak istiyorsanız sigorta müdürlüğüne başvurmalısınız. Sizi hastaneye sevk ederler. Verilecek orana göre emekliliğiniz gerçekleştirilir

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: KKELEBEKK Mesajı Gör
    Son 7 yılın 3,5 yılı Bağkurdan olduğundan emeklilik şartlarınız şu tabloya göredir:
    bagkur - %82 raporum var. Bağkur'dan SSK'ya geçtim. Ne zaman emekli olabilirim?

Emeklilik için başvuru yaptığınızda hastaneye sevk edilirsiniz ve hangi oranı alırsanız o şartlara tabi olursunuz..
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    hakan_tatlı Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    11.05-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sa arkdşlr 5850 gun bağkurum var 6 ayda sskdan var vergi indrimi geldi :82 olarak ama ben bağkur uzerinden emkliliğe baş vurdum 5510 saylı kanuna gore yarın kurula çağrdılar devlet hastanesinden sizce emekli olma şansım yuzde kaç ama hastalığım doğuştan hemofili b kan hastalığı phtılaşma olmuyor o yuzden emekli olabilirmiym doğuştan hasta olmam engel mi emkli olmama tş cv ltfen

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hakan tatlı olursunuz sıze %40 da yeterlı zaten vergı ındırımını almana gerek yoktu kı bırde bosu bosuna ssk a odedın yazık oldu parana

Üye
    hakan_tatlı Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    11.05-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    haklısnz benim merk etiğim konu doğştan hastalığım engel olurmu ret çekrlermi daha oncedende red edilmişiti :82 almıştım kurlda şoyle bir yanıt gelmişti :%60 altında aldığınz orna yetrli değildir amaçlar boyle bizleri oldurene kadar emkli etmemek ya kusura bakamyın sizlere yazıyoruz kafamızdaki soruları çunka bizleri başka mugalan başka kimse yok yinde çok sağlunun

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon