Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    smsn1964 Avatarı

Son Giriş
    20.05-2017
    Saat
    11:57
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    %40 raporumlamı emekli olsam yada günümü bekleyip normalmi emekli olsam hangisi benim icin daha avantajlı olur bu konuda hiç bir bilgim yok emekli maaşımın fazlalığında faydası alacağım kidem tazminatımda bir farklılık gibi konular hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun şimdiden tşkrler...

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:03
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    198
    Verilen Beğeniler
    87

Ne kadar erken emekli olunursa o kadar avantaj sağlanmış olur. Maaş açısından hiçbir fark olmaz, normal emeklilikle erken emeklilik arasında..

Üye
    smsn1964 Avatarı

Son Giriş
    20.05-2017
    Saat
    11:57
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kelebek kardeşim ne kadar erken emekli olunursa o kadar avantaj olur demişsinizde ben şimdi %40 oranımla devam ettiğim zaman aylık maaşımda vergi indirimi avantajım var artı yıllık kıdem tazminatı hakkı kazanıyorum bunları kendim zaten azda olsa biliyorum benim öğrenmek istediğim ben bu gün %40 raporumla emekli olmasam günüm gelince normal emekli olursam benim %40 raporum varken neden normal emekli oldumda o hakkımı kaybettim diyecegim endişesi taşımaktayım.. ilgin icin tşklr

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:19
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hakkınızı kaybetmezsiniz ister vergi indirim hakkı kazanıp erken emekli olun ister normal emekli olun bu sizin bileceğiniz bir şey ama değişen hiç bir şey olmaz şimdi emekli olup tazminatınızı almak ve emekli maaşınızı almak var iken çalışmak neden, ssk primleriniz hep aynı oran üzerinden yatıyor ise emekli maaşınız aynı olur ama primleriniz hep yüksekten ödeniyor ise en az 2500 tl den yüksek ise o zaman emekli maaşınız ve tazminatınız yüksek olur.
    Kamuda işçi stadüsünde çalışıyor iseniz emekli olmayın ama özelde çalışıyor iseniz hemen emekli olun derim..