Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 35 mesajın 31-35 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.233

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Nuran, yukarıda da yazdığım gibi, vergi indiriminin senin emekliliğin açısından hiç bir önemi yok. Bir üstteki mesjaımı bir daha oku bak...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    nuran Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    22:04
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

tamam emekli olurken tekrar rapor isteyecekler...
    yüzde 52 çıkarsa 16yılda emekli olacağım....
    doğru anlamış mıyım?
    benim anlamak istediğim emeklilik ne şekilde olursa olsun yıl siz bana yıl olarak söyleyin.
    kusura bakmayın aynı şeyleri tekrar tekrar sorduğumun farkındayım....
    bir daha ki raporda sanırım zeka içinde oran verirler basit konuları bile anlamam güçleşiyor gittikçe

Üye
    thomas Avatarı

Son Giriş
    20.08-2017
    Saat
    13:32
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Benimde durumum sizinle benzer sayılır . . . 03/11/1997 yılında göreve başladım "Sonradan sakatlandım rapor oranım %60-2010 yılında raporumu aldım ve %60 ile vergi indirimi için onaylandı-indirim maaşıma da yansıyor." ---5760 gün ve 16 yıllık süreyi bekliyorum .---

Ama şunu belirtmeliyim ki Meb personel şubede (İl'e gittim sordum durumumu anlattım ve ilgili maddeden bahsettim ama bilmiyorlar.)Galiba emekli olmak için başvurduğumuzda uğraşacağız çünkü illerde SGK bünyesinde emekli sandığı ile ilgilenen bölüm yok , her şey Ankara'dan ve bu işlerle Meb bünyesinde personel şube ilgileniyor.Onlarda bu konuda yetersiz .

Üye
    nuran Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    22:04
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

tamam thomas kardeş sen bi hallet takipteyim buradan....
    kanun belli zorlaştırmazlar herhalde dilekçende ilgiili kanun maddelerinii falan da yazarsın...
    tek çatı altında birleşme yeni ya belki ondan bu bilgisizlik personelsizlik....
    ama bi dilekçe yazsan birileri olumlu ya da olumsuz bi cevap verir diye düşünüyorum....
    çokta anlıyorum ya
    ALLAH yardımcımız...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.233

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    5760 gün hizmet süresi dolduğunda emeklilik talebinde bulunabilirsin. Sevk edildiğinde % 50 ve üzeri rapor alman emekli olmanı sağlar.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123