Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nazendem Avatarı

Son Giriş
    08.11-2012
    Saat
    20:14
    Yaşadığı Yer
    rize
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben 19 yıllık sigortalı olarak çalışmaktaydım % 70 psikyatris raporuyla 2011 yılında emekli oldum 1 yıl sonra kontrol istediler fakat kontrole gittiğimde doktor başka bi doktor altı aylık tedavi verdi bana ve emekliliğim durdutuldu altı ay sonra tekrar gittiğimde % 79 olarak raporum onaylandı şu anda ankara postaya atmış sgk ya ulaşmadı ama
    1 yıl sonra tekrar kontrol istediler.Benim öğrenmek istediğim bu kontroller har zaman istenecekmi. ve 6 aydır alamadığım maaşımı alabilecekmiyim bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum.Teşekkürler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Emekli maaşınız kontrol muayenesi nedeniyle durdurulduğunda, kontrol sonucu maaşın devam etmesi gerektiğine karar verilmişse, kesilen maaş kesildiği tarihten itibaren ödenmeye devam edilir. Yani, ödenmeyen aylıkları tolu olarak verirler.

Kontrol muayenesi mevzuu ise verilen rapordaki doktor görüşüne ve SGK'nın tutumuna bağlı. Genelde bir sonraki kontrol muayenesini 2 sene sonraya atıp, ondan sonra bir değişim yoksa süre kısıtlaması olmadan emekliliğe devam ederler.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...