Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ŞEBNEM TUNA Avatarı

Gerçek Adı
    ŞEBNEM ÇEPNİ
    Son Giriş
    02.11-2012
    Saat
    17:38
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar
    Bana tam bir yıl önce meme ca teşhisi kondu.III. evre malign.Göğsüm alındı.kemoterapi ve radyoterapi şu anda da hormon tedavisi görüyorum.Daha 2,5 yıl sürece.
    35 yaşındayım.erken emeklilik den yararlanabilirmiyim.Ya da malülen emekli olabilirmiyim..Kesintisiz 13,5 yıldır çalışıyordum ama ara vermek zorunda kaldım.Şimdi de idareten çalışmaya çalışıyorum.Yardımlarınızı rica ediyorum.
    hepinize kolaylıklar dilerim.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:24
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    185
    Verilen Beğeniler
    82

Tümörlerin Sınıflaması;
    I - İleri klinik evreli (Evre III ve IV) malign tümörü olan tedaviye cevap vermeyen hastalarda özür oranı % 80 olarak kabul edilir.
    Ia- Nüks (rekkürrens) veya metastaz yapmış malign tümörü olan ve tedavi yöntemleriyle şifa sağlanamayan hastalarda özür oranı %80 olarak kabul edilir.
    Ib- Bölgesel ileri evre (lokorejional) hastalığı olan ve tedavi yöntemleri ile şifa sağlanamayan hastalarda özür oranı %80 olarak kabul edilir.

Malulen emeklilik için sgk'ya müracaat edin.. yetkili hastaneye sevk edileceksiniz ve % 60 üzeri oran aldığınız takdirde 10 yıl 1800 gün ile malulen emekli edilirsiniz..

Ayrıca malulen emekli olamazsanız vergi indirim hakkı kazanıp erken emekli olabilirsiniz.Erken emekli olmak için ise vergi indirimi hakkı almanız gerekli,
    Vergi İndirim belgesi almak için dilekçe örneği ve evraklar
    Erken emeklilik hesabı için ise şu tablo işinizi görür.
    2008 oncesi - Göğüs kanseri III. evre tanısıyla erken ya da malulen emeklilik şartlarım nedir?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:00
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yani, maluliyet cetveli'ne göre malul sayılacak durumda iseniz, malulen emeklilik başvurusu yapabilirsiniz. Hemen emekli olursunuz. Maluliyeti gerektirecek derecede işgücü kaybınız yok ve/fakat sakatlık oranı cetveli'ne göre % 40 üzerinde işgücü kaybınız varsa bu durumda erken Yaşlılık emekliliğinden yararlanabilirsiniz; bunun kriterleri de yukarıda aktarılan tabloda belirtildiği gibidir.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...