Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    onlwolf Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    22:28
    Yaşadığı Yer
    afyon
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    EVET TARIMBAKURUNDAN 2011 MARTTA EMEKLİ OLDUM 2yıl esnaf+2yıl 9ay tarım +105gün ssk+9ay askerlik borclanmasıyla ...ilkmaaş ise350civarındaydı enson mmaaş 444 ama ilac muayene vs.kesintiler haric

Üye
    venom Avatarı

Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    12:09
    Yaşadığı Yer
    hayal dünyası
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ewet ya müjdeli haber.. asgari ücret oldu 761 tl. doğrumu bilmiyom ama o 22 tl lik zamı alsınlarda töbe töbe herşeye yüzde 20 zam maaşa gelince yüzde 2-3 başka arzunuz. cumhurbaşkanına 5400 tl zam aldığı maaş 30-40 bin tl ve hala geçinemiyorlar biz asgari ücretlilerde 739 tl ye gül gibi geçinelim. benim oturduğum ew akrabalarımın ve 14 aydır kiramı ödeyemiyorum. ALLAH'tan henüz seslerini çıkarmamışlar. bense utana utana eve girip çıkıyor beni görsünler istemiyorum. iki çocuğum var ve biri okula gidiyor ALLAH biliyorki geçinemiyorum arkadaş. avratla hergün geçim kavgası yapıyorum. elektirik ve suyuım her ay en az 150 tl. mahalede kaçak çok olunca onlarda bize kilitliyor. ALLAH'larından bolsunlar.. yakında avratla ayrılacağız gibi doruyor vatan sağ olsun.. bu devirde 739 tlye eşek gibi çalışacağına gidip beyaz işi yapacanki aylığın 30 80 arası gelsin. nasılsa dewletimiz onlara epey bir imkan sağlıyor. namusuyla çalışanı uslandırıp çal çakala meydanı bırakıyor.. hepinizin.... neyse ya şimdi delirecem ya...................

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

devlet büyüklerimize allah zeval vermesin biz önemli degiliz yeterki onlar rahat yaşasın + evlere şenlik ana muhalefetimiz var emeklinin milletin hakını düşünecegine bizim avukatımız olaca gına ergenekon balyozcuların avukatlıgını yapıyorlar ondan sonra iktidar niye olamıyoruz diye bir birlerini yiyorlar fakat zam kendilerine olduguzaman hep birden parmak kadıran muhalefet vatan daşa emekliye zam olacagızaman ne cıtcıkıyor nede meydanlara iniyor allah bildikleri gi bi yapsın

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Emekli aylğına ortalama 60 lira zam gelmiş, 915 olmuş.Harca harca bitmez İki sene önce 658 di bunada şukur, Allah c.c. devletimize zeval vermesin.

Üye
    Eğce Avatarı

Gerçek Adı
    Erdoğan
    Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    17:40
    Yaşadığı Yer
    Çorum / Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

faruk34;
    Arkadaş eminmisin 60 zamgeldigine ssk emeklisimisiniz temuz zammı % 4 de..

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

878 di maas , 35 lira gelmis pardon ssk liyim.

Askıda Üyelik
    İron Avatarı

Gerçek Adı
    iron
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    61

Günde bir simit parası emeklilere yapılan zam 30TL ile 35TL arası neyin hesabını yapıyorsunuz . Bozdur bozdur harca gıdaya yapılan zama bakın birde % lerde et TR`de 35TL Avrupa da 10 ile 15TL arası . Avrupada ki emekli maaşları ile TR` deki emkeli maaşlarını hiç kıyaslamıyorum moraliniz bozulur.

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Avrupalının ödediği prim yüksek ve adamlar geç emekli oluyorlar, bizde daha dune kadar hem sağlıktan faydalanacaksın hemde 35 yaşında emekli olacaksın, bu paralar cok bile.Primi yüksek ödeyenler krallar gibi geciniyor.Emekli olmayı bekleyenler dikkat priminizi yüksek ödeyinki yüksek maaş alın, yoksa 800 liralarla gecinmek zor.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12