Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    berber74 Avatarı

Gerçek Adı
    satı iisen
    Son Giriş
    27.10-2014
    Saat
    17:57
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    1979 yılında gata askeri hastanesinden askere elverişli degildir diye %55 oranında raporum ssk girişim 1980 ayrıca 2006 iskenderun körfez devlet hastanesinden yine % 55 oranında raporum var 2006 yılında emekli oldum fakat vergi dairesi emekliligimin iptal edilmesi hakkında karar verdi hiç maaş almadım bende bunun üzerine vergi dairesine dava açtım ve en son adana balcalı hastanesinden % 42 raporla davayı kazandıgım halde 3. defa temize gönderildi 2006 yılından buyana bir maaş bile alamadım şuanda rapor isteseler heralde %70 rapor alırım ne yapmam gerekir bir yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler

Üye
    berber74 Avatarı

Gerçek Adı
    satı iisen
    Son Giriş
    27.10-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

en son aldıgım %42 lik raporu danıştay geri gönderdi altında temiz yolu açık diye vergi dairesi de temize gönderdi fakat 3 defa temize gidip geldi

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Mahkeme sonucunu beklemekten başka bir yol yok gibi görünüyor. Ya sabır!
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    berber74 Avatarı

Gerçek Adı
    satı iisen
    Son Giriş
    27.10-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim anlamadıgım 3 kere temize nasıl gönderilir daha önceki raporlarım ve son aldıgım rapor mahkemece kabul adilmiş tam anlatamadım ben tel bırakayım anlayan bir arkadaş çaldırsın ben onu ararım şimdiden Allah razı olsun 5387786969

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bir yorum yapmak mümkün değil ki. Mahkemenin gerekçelerini bilemeyiz. Avukatınız ne diyor?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...