TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 33 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nagito Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:36
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Yoktur zaten. Sadece kendilerine acınmasını bekleyen insanları anlayamıyorum.

Dağıtımcılık yapıyorum, benden 10 kat daha fakir insanlar gelip bana para yardımı yapıyor ya da sattıklarımı ihtiyacı olmadığı halde almaya çalışıyor. Hayır annem bile yolda kaldım diye İstanbul'un öbür ucundan arasam git bankadan para çek der. 19 yaşındayım evde sıkılıyordum ondan işe girdim. Doktor çocuğuyum söylemeye utanıyorum acıyarak bakan insanlar yüzünden.

Üye
    doğaevrim Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ..........
    Alınan Beğeniler
    2.980
    Verilen Beğeniler
    2.854

@nagito....utanılacak bişi yok bence ...

Üye
    nagito Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Evet de yaşımdan çok küçük gösteriyorum o yüzden çocuk işçi sanan da oluyor. En azından şimdi daha iyi ama 2 sene önce ailen nerde diyip AVM'ye almıyorlardı.

Üye
    doğaevrim Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ..........
    Alınan Beğeniler
    2.980
    Verilen Beğeniler
    2.854

@nagito...ne guzel iste geç yaslancaksin...

Üye
    Nurtan Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    🌈
    Alınan Beğeniler
    1.556
    Verilen Beğeniler
    760

kolay soru uygulaması yok herkese sorulan sorular size de sorulur. Liseyi bitiren birisi üniversite sınavını da başarır. Liseyi üniversite sınavına hazırlık gibi düşün. yok hazır değilim dersen kurslara gidebilirsin.

Üye
    Peri1995 Avatarı

Son Giriş
    11.07-2020
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @nagito
    Kardesim zekamizda bi sorun yok evet ama yeti kaybimiz var. Dikkat eksikliği motivasyin eksikliği var. Biz normal insanlar gibi ders calisamiyoruz. Okuduğumuz seyi anlayamiyoruz. Sence bi şizofreni hastasi ne kadar motivasyonlu dikkatli olabilir? Okuduğu soruyu ne kadar anlayabilir? Salak olduğumuz icin sormadim bu soruyu.

@sleeping beauty
    Zekada sıkınti yok ama kavramada sorun var. Şizofrenide yeti kaybi var. Dikkat eksikliği yapiyo hastalik. Normal biri gibi okuduğumuz şeyi anlayamiyoruz. Bi şizofreni hastasi okuduğu soruyu ne kadar anlayabilir sence?

Üye
    Danışan Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    06:22
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    5

@Peri1995

Kısacası hayattan kopuk yaşıyoruz..

Üye
    (Gölge) Avatarı

Gerçek Adı
    DAVARO
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    -----
    Alınan Beğeniler
    427
    Verilen Beğeniler
    791

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: sleeping beauty Mesajı Gör
    Ya kimsenin zekasinda sorun yok kavramasinda yok. Neden kolay sorulsun
    @doğaevrim

siz şizofrenmisiniz böyle olumsuz cvp veriyorsunuz şizofrenlerin ne çektigini nerden bileceksiniz tabiki sizin tuzunuz kuru bilip bilmeden yorum yapmayın lütfen herşey güllük gülüstanlık degil şizofreninin ölüsü rapor oranında %45 dir buda engelli tanımına uyar engellidir yani doktor boşamı engelli raporu veriyor demekki bir sıkıntı varki veriyor bazı doktorlarda şizofreniyi zekayla ilişkili oldugunu söyler tıp bile birbiriyle uyumlu degil şizofreni akıl hastalıgıdır pisikiyatrinin mantık olarak en agır rahatsızlıgıdır diger hastalıklar yanında çerez kalır ve exrası tımarhaneler de yatmakta var ve daha neler neler var lütfen biraz merhametli olun

@polynom
    sen öyle diyorsun ama ekpssden ögretmen olarak atanmayı düşünüyorsun işin kolayına kaçıyorsun o zaman tek başına engel degilse bi sorun yoksa o zaman normal kpssye gir atanda seni göreyim

sıkıntı yoksa neden ekpss çıktı

Üye
    oldboy2 Avatarı

Gerçek Adı
    burak
    Son Giriş
    25.05-2020
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    27

Bende ygs ve kpssye hazırlanıyorum.başlığı açan arkadaşın dediği doğru mutlu biriyle mutsuz birinin çalışması bir değil ama sırf bu yüzden kendinizi yargılarsanız baştan pes etmiş olursunuz.5 ay önceye kadar sıfır matematik bilgisi olan birisiydim 5 ay içinde lise müfredatının yarısını iyi şekilde öğrendim.ekpss konusunda sizi bilmem ama ben yarar zarar analizi yaptım kendimce ve engelli olarak memurluğu kazanmamın ve çalışmamın benim için daha zor olacağına karar verdim.ama insanları burda haklarından faydalanıyor diye yargılamak saçma.
    buarada elimde pdf olarak sınav kaynakları mevcut.isteyen olursa ulaşsın gönderirim.

Üye
    Peri1995 Avatarı

Son Giriş
    11.07-2020
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    1

@doğaevrim

Tatlim benim bu hastaliği biraz arastirmani oneririm. Zekada eksiklik yok evet ama zekayla iliskilendirilen bi hastalik. Beyinin kimyasi bozuk oluyor yani beyinle alakali. Motivasyon kaybimiz oluyor. Yeti kaybi yani. Anlamakta zorluk yasiyoruz. Şahsen ben okumakta yazmakta bile sorun yaşıyorum bazen. Herşey keske senin düşündüğün gibi olsa . daha benimki baslangic hastalikta. Bi 10 yillik hastalar nelerini kaybedio bu hastalikta biliyomusun? Konusmadan yazmadan okumaktan kendilerine bakmaktan yoksun oluyorlar. Zaten düşünebilme kapasitesi olan bireyler neden sonuç ilişkisini yapabiliyorlar. Kendime bakarsam boyle olur bakmazsam şöyle olur diye düşünebiliyorlar. Bunu düşünemeyen kişiler üniversite sinavinda en basit türkce sorusunu bile yapamazlar.

Üye
    nagito Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

@Peri1995 Kardeşim ben geçen sene herkesle aynı şartlarda girdim üniversite sınavına ve kazandım ancak 1. sınıfta disipline gittiğim için kaydımı sildirdim. Hatta bu sene de KPSS'ye gireceğim nasipse. Gelişim engelliyim ama çocukken üstüne çok düşüldüğü için yaşımın gerektirdiği bütün becerileri kazandım ama çok yanlış yollarla yapıldığı için psikolojik olarak çok örselendim. Yine de nasıl protez takan ampute biri engelli değilse ben de kendime engelli sıfatı yakıştırmak istemiyorum. Ki engelli olsam bile hakkım olmayan bir şeyi istemem, isteyemem.

Lisedeyken sırf fakir olduğu için (okulda benim de dahil olduğum kücük bir grup hariç herkes yoksuldu) doğru düzgün konuşmayı bile beceremediği halde hocaların her sınavdan pekiyi verdiği Kader diye bir kız vardı bir de hocalar yardım etsin falan diye yanıma oturturdu amk kürdünü. Neyse şimdi mezun olduk okulda lisans kazanan tek kişi ben oldum başka bir arkadaş da önlisans kazandı. Sonra kızın dershaneye başladığını öğrendim. Umarım üniversiteye başlamadan adam gibi konuşmayı öğrenir en azından.

Ben 10. sınıfta sırf müslüman olmadığım için din hocası kanaat notumu kırıp 49.5'da bıraktı. Hiç öyle ayrımcılık diye ağlamadım zaten sırf bana yan baktı diye birinin ağzını burnunu kırabilecek kindarlıkta biriydim ama dersleri aşırı ciddiye alırdım.
    Konu nagito tarafından değiştirilmiştir (29.02-2020 Saat 05:08 ).

Üye
    doğaevrim Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ..........
    Alınan Beğeniler
    2.980
    Verilen Beğeniler
    2.854

@BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM !...ben olumsuz bişi solemedim...
    Konu doğaevrim tarafından değiştirilmiştir (29.02-2020 Saat 23:17 ).

Üye
    (Gölge) Avatarı

Gerçek Adı
    DAVARO
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    -----
    Alınan Beğeniler
    427
    Verilen Beğeniler
    791

agzı olan konuşuyor
    @doğaevrim

ülkenin çivisi çıkmış siz neden bahsediyorsunuz aslında sınavın hiç olmaması lazım insan hakları olarak herkez yetenegine göre iş
    Konu (Gölge) tarafından değiştirilmiştir (01.03-2020 Saat 15:05 ).

Üye
    oldboy2 Avatarı

Gerçek Adı
    burak
    Son Giriş
    25.05-2020
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    27

@BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM!

hocam bi sakin ol ortada bişey yok neden küfrediyosun.bide bunu neden paylaşıp duruyorsun.bundan etkilenebilcek insanları neden düşünmüyosun. onuda geçtim belki toparlayıp iyi olmuştur.yazık değilmi bu çocuğa ibret alın diye paylaşıp duruyosun ?

Üye
    dreamfail Avatarı

Son Giriş
    25.09-2021
    Saat
    21:15
    Yaşadığı Yer
    Dünya Hayatı
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    19

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tıp böyledir. Bazen ilaçlarla iyileşirsin, Bazen ilaçlara rağmen iyileşirsin, Bazen ilaçlar daha kötü yapar. Alman sözü. Tıp herşeye çare bulamıyor maalesef. Kişinin genleri, nörolojik yapısı, beynin organik yapısı vs buna izin verecek mi? Olumlu sonuç görecek mi? Yazdığım söze istinaden maalesef iyileşmeyip daha kötü olan bir hastaya bakıp bir bilim dalını yok mu sayacaksınız? Evet ilaçların çok ağır yan etkileri olabiliyor ama ilaçsızda olmuyor.
    Ayrıca küfür etmedende duygularınızı ifade edebilrsiniz, çoğu kişi bunu yapıp başarılı oluyor. Denemekten zarar gelecek bir şey değil.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon