TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    StratoS Avatarı

Son Giriş
    24.09-2020
    Saat
    12:09
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    645
    Verilen Beğeniler
    162

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Suret

3. sınıf, belirtmiştim. Bu yıl yaz okulu da açıldı. Üstten ders alarak 3. sınıf 1. dönemde derslerinden 4 ders aldım. Bu dönem daha rahatım.

Endüstri 4.0 ve teknoloji innavosyon politikları kapsamında tüm beyaz yaka/yönetim sınıfı işleri digital ortama geçiyor. Muhaberat, resmi yazışmalar, iç birim talepleri, ik özlük hakları/bordro sistemleri, kurumsal iletişim sistemleri ve daha birçok şey. Dolasıyıal bu sistemlere ne kadar vakıf olursanız ve bunu belgelerseniz size o kadar avantaj sağlar.

Elbette bu bahsettiğim büyük kurumsal şirketlerde. Küçük ve orta dereceli işletmelerde bu söylediklerime daha var...

Üye
    Suret Avatarı

Son Giriş
    24.05-2023
    Saat
    17:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    134
    Verilen Beğeniler
    601

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: StratoS Mesajı Gör
    @Suret

Hayırlısı olsun. Ben okuyorum 3. sınıfa geçtim
    evet belirtmişsiniz

ben farklı bir soluk katmak istiyorum yönetim departmanına... yani alacağı kararları sayılarla ortaya koymak istiyorum. inşallah hedeflerime yönelik bir bölüm olur. işletme lisansı okurken tek eksik, büyük veriden yeni ve karar mekanizmasına etki edebilecek bilgiyi çıkarmayı öğrenememek oldu.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12