Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 23 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nurullah baytekin Avatarı

Gerçek Adı
    Nurullah
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Tüm engelli dostlarımızı;
    ankara keçiören ilçesi, halilibrahim sofrası 2 tesislerin de 1000 kişilik davetlinin katılacağı,
    dünya engelliler günü etkinlikleri çerçevesin de,
    02.12.2010 günü yapılacak olan yemek ve müzikli eğlencemizde ,aramızda görmekten onur duyarız.
    (yemeğimize sayın bakanlarımızda katılacaklardır.)

03.12.2010 günü de;ge...rekli görüşmeler sonucu aksilik olmaz ise, sayın başbakanımız,anıtkabir ziyareti,keçiören sos.hiz.müd. Ve süpriz gelişmeler sunarak,
    tüm engelli dostlarla 2 gün dolu dolu yaşamak düşüncesindeyiz.
    Işlevler netlik kazandıkca sizlere duyuru yapılacaktır.

2 günlük etkinlikte,şehir dışından katılacaklar, aşti den alınıp,aştiye burakılacaktır.
    Katılımcılar 2 günlük etkinlikte hiç bir bedel ödemeyeceklerdir...

Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Nurullah abi her hangi bir sorun çıkmazsa bende bu etkinlikte sizlerle olmak istiyorum. Şimdiden emeği geçen herkese teşekkürler.

Üye
    qnc Avatarı

Son Giriş
    19.02-2011
    Saat
    16:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ankaralıyım ama ankarada olan hiçbir etkinliğe katılamıyorum şansa o gün hep balıkesirde oluyorum bu üniversite çok engel oluyo ogünde tam vizeler günü ne şans ama

Üye
    canyildiz0620 Avatarı

Son Giriş
    08.09-2013
    Saat
    12:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben katılmak istiyorum bu etkinliğe detayları nasıl olacak ve ben akülü sandalyedeyim bizim alınma durumumuz nasıl olacak?

Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

pari85
    Nurullah baba senın onderlıgınde yapılacak her tur etkınlıge canımla kanımla katılırım sımdıden basarılar

Üye
    Cumali Avatarı

Gerçek Adı
    Cumali
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    02:46
    Yaşadığı Yer
    ELAZIG
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hazır bakanlar da varken sorunumu anlatam ) olarmı nurullah abey

nıye 3 aralık degıl ben 2 aralıkta gelemem kı okul ızın vermez devamsızlık cok oldu neyse katılanlara ıyı eglenceler

Üye

Gerçek Adı
    Nurullah
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ETKİNLİKLERDE BİR ARAYA GELMEK BENİM İÇİN MUTLULUĞUN DORUK NOKTASIDIR...
    ben bireysel bir düzenleme yapmadığım ve şu site, bu site adını anmadan çoğulçul bir birlikteliği, bir ARAYA GETİRMEK VE TÜM ENGELLİLERİ bir biri ile kaynaştırma yolunu seçme gibi bir versiyon üslenmekten de çok haz almaktayım..

biz buradaomirilikfelçlileri,kashastaları,skolyoz,görm e,işitme,diyaliz,konuşma,zihinsel,FA,lösemi ve organ nakli bekleyen hastalar gibi tüm engelli bireyleri bir çatı altında etkinliğe dahil etmek için kişisel değil,bütünsel çalışma sonucu bu oluşum ortaya çıkmıştır.
    ben buarada elçi olarak duyuruda bulunmaktayım...

ben,Edip BALKAN ve ismini sonradan duyuracağımız gönül dostlarıyla bu etkinlikler ortaya çıkmaktadır...
    zaten bu sitemizde böyle kapsamlı bir buluşma etkinliğini ""BULUŞMA"" bölümünde yayınlayamamaktayız.anca duyurular bölümü ile yetinmekteyiz..biz millet olarak ""DUYURU "" gibi bölümleri okumaktan imtina duyarız..o sebebden dolayıda,büyük bir topluluk bundan bihaber olmaktadır...
    reklam bölümünde duyura bilme gibi bir maddi gücüm olsa orada duyuruda bulunmaktan çok haz alırım..
    neden mi derseniz; ben kişisel reklam peşinde değilim...buarada toplumumuzun gerçeği olan engelli dostlarımızı""BEDELSİZ"" olarak etkinliğe katılımlarını sağlamak ,onları sosyal ve reel ortamanda buluşturarak ..BENDE VARIM ...vurgusunu önce kendine sonra bu topluma lanse etmenin yollarında çaba göstermek gibi bir versiyona hizmet etmek ve çoğunluğa duyurmayı kendi adıma görev edinmem yanlış alğılanıyorsa o kişinin anlama kabiliyetidir...

ben burada siyasi veya kişisel bir çıkar uğruna çaba harçamıyorum..eğer ki; gerçek te benim kişisel maddi kaybımın olmasına karşılık.....onu göz ardı ederek zevkle ,çoşkuyla bu görevleri yapmaktan da çoook büyük haz almaktayım...
    sonradan 38 yaşında engelli olduğum için bu yaşıma kadar tüm dünya nimetlerinden faydalanmışım...benim içim de şnuda yapsaydım..kalmadı..benim yaşadıklarımı yaşayamayan dostlarım için bu işleri zevkle ,çoşkuyla yapmak,görev almak benim yaşam felsefem oldu...
    yapılan etkinliklere protokolden kimin katılacağı beni hiç bağlamaz...gelene kapımız açık...biz orada onlarla eğlenip çoşacak değiliz..protokol belli bir zaman sonra aramızdan ayrılır...yine biz bize kendi dünyamızda kalırız...bunları lütfen dillendirmeyelim....

Benim düsturum olan ""BİZ"" olğusu ile yaşama devam edelim...yeter ki ""BİZ""....

Ankara içi ve dışı katılımcılar,hiç bir bedel ödemeden yeme ,içme,yatma(50 kişi) ile sınırlı ama bu sayıyı 200 civarına çıkarmak için de uğraşımız vardır....
    Ankara içi dostlarımızın çoğunluğunu bünyede bulunan araçlarla transfer etme çabası içinde çalışmalar devam etmektedir..katılacak dostlar açık adreslerini;

engelliler biz form veya face sayfasında özel mesaj ile,
    şahıma ait,Nurullah BAYTEKİN facebook sayfasına özel mesaj ile ,
    DİYALİZ HASTALARI VE BEDENSEL ENGELLİLER "" facebook sayfamızdan
    ulaşa bilir ve detayları takip edebilirler...
    sayğılarımızla,

Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Baba buyuk adamsın

Üye
    hakanaca Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan CANTÜRK
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:33
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

iyi güzelde kabyolan haklarımızı kim savunacak bumu kutlanacak iyiki haklarımız elimizden alındı demi

Üye

Gerçek Adı
    Nurullah
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın hakanaca,kardeş ben bir araya toplamaya çalışıyorum...protokolda gelecekmiş bir aksilik olmazsa,buyrun size büyük bir fırsat ,kaybolan haklarımız için dileklerimizi protokol ve basın önünde açıklayınız.
    buradan yazması kolay..hep başkaları yapmasın...sizde kişisel olarak bir çaba gösteriniz....
    hem insanları bir araya toplamaya çalışıp, hemde taleplerimizi iletmem benim fizyolojik durumuma uygun değil...
    talepte bulunmak isteyen fırsatını bulunca sunmak isterse buyursun gelsin....
    kayıp olan haklarımız var diye bir araya gelip konuşmayacakmıyız.yemek ti,eğlenceydi yapmayacakmıyız.....o zaman rahiple gibi kapanıp..etliye sütlüye karışmadan başkası yapsın ben yiyem diyerek yaşayalım..eger yaşamak bu ise....

izmirde,istanbulda ,kayseride ,antalyada buluşma oluyor...oralarda niye kaybolan haklar la ilğili bir çalışma olmuyor...eğlence ve muhabbet konuşuluyor...

FÜSUN ABLACIM;sen olmadan bu buluşmanın olacağınımı zannediyorsun...mümkün değil sensiz olması...inşaallah bir fiil gelipim.. almaya çalışacağım...benim protokolle işim olmaz...ben benimle olanla ilğilenir...sende benim baş tacımsın...

Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    11:31
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

nurullah agabey sanırım hafta içi nasıl geliriz bilmiyom izin alsak bile cocukla vasıta işi bizim için sorun bilmiyorum neyse hayırlısı bakalım.

Üye

Gerçek Adı
    Nurullah
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın,efekt bu özel buluşma değil.bilindiği gibi tüm dünyanın ittifak ettiği ;dünya engelliler günü bu tarihte hafta içine denk geliyor.ülkemizdede bu tarihte dernek,belediye vs gibi stv ler aracılığı ile etkinliklerle kutlanmaktadır...
    bizim de bu önemli günde etkinlik için çaba sarfetmekteyiz...
    şu an çabamız sonuç verirse, resmi kurumlardan servis araçları talebimize olumlu haber gelirse, Ankara nın belli semtlerinden engelli dostlarımızı buluşma adresimize transfer işini yapmayı planlamaktayız...
    ama hep birlikte çaba gösterirsek,bu etkinlikler insanların çoşku bulacağı bir birlikteliğe dönüşmelidir..

Üye
    GAKGOMMM23 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    06.08-2011
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    ELAZIĞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam nurullah abi..gakgoşlar diyarından selam olsun sana..kayseride güzle bir organizasyona imza attınız.çok memnun kaldık...ve ankara buluşmasınıda gelmek isterim..senin olduğun yerde varım..üstümüze ne düşerse ben hazırım..tam olarak proğpram kesinlik kazandımı 50 kişilik kontenjan dolmadıysa bende gelmek isterim...ilk gün 1000 kişilk davetiyeden bahsediliyo ama sanırım buna bi sınırlama getirlmiş..aklımda bi çelişki oldu..bu konuda bi açıklık getirmisin rica etsem nurullah abi..

Üye
    zübüş Avatarı

Gerçek Adı
    zübeyde
    Son Giriş
    08.11-2017
    Saat
    00:41
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Nurullah abiciğim sen ağzınla kuş tutsan yaranamazsın engelli arkadaşlarımıza.
    Ama sen yinede pes etmiyorsun tebrik ediyorum seni

gakgoom 23,
    sen topla elazığ tayfasını gel .size her zaman açık kapı vardır eminim ki...
    olmadı misafir ederiz

Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar Ankara Keçiören Belediyesi'nin düzenlemiş olduğu 3 Aralık Dünya Engelliler günü etkinliğinin davetiyesi. Bu etkinlik 3 Aralıkta da devam edecektir. 3 Aralık ile ilgili program netleşince açıklanaktır. Bu etkinliklere tüm arkadaşlarımız davetlidir.

154435 1604571907218 1023735978 1720290 6829737 n - 2 aralık günü Dünya Engelliler Günü etkinlikleri çerçevesinde davet

Sayfa 1 / 2 12 SonSon