Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    satı basak Avatarı

Gerçek Adı
    Satı BASAK
    Son Giriş
    25.10-2017
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bir aksilik çıkmazsa ben de katılmak isterim.

Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:30
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

nurullah abi;
    Nerelerden bizleri, alacaklar, merkez bölgeler olması gerekli değilmi,

Üye
    nazom Avatarı

Son Giriş
    02.08-2015
    Saat
    17:27
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nurullah abi'ciğim engelliler adına o kadar güzel çalışmalar yapıyorsunuzki size ve desteklerini esirgemeyen sizin sayenizde bizlerin yanında olup emeklerini esirmeyen insanlara hayranım, yakın bir yerlerde olsaydım inanki sizi böyle etkinliklerde yalnız bırakmayacağımı bilmenizi isterdim,şimdide iyice sizlerden uzaklaştım ama kalben, gönülden hep yanınızdayım, ne zaman ihtiyaç duyarsanız bir alo demeniz yeterlidirki anında yanındayız,

Beni tanıyan arkadaşlar çok iyi bilirler; şimdiye kadar çok nadir olarak düzenlenen buluşmalara katılamadım, elimden geldiği kadar hepsinde aranızda olmaya gayret ve çaba gösterdim, çevremdeki arkadaşlarım, eş, dostların hep söyledikleri bir sözü sizlerle paylaşmak istedim, maşallah bizlerin yapamadıklarını sizler öyle güzel başarıyorsunuzki hayran kalıp, gıpta ile bakıyoruz, bir araya gelip çok güzel dostluklar ve arkadaşlıklar kuruyorsunuz ve birinizin sıkıntısı derdi olsa hep beraber koşuyorsunuz bunları nasıl becerebiliyorsunuz diyorlar, benim cevabım ise biz ENGELLİYİZ ama beyin olarak değil, vücut olarak, kalbten, gönülden biz kardeş olarak birbirimizi seviyoruz ve desteklerimizi asla ama asla menfaat çıkar uğuruna kullanmadan yardıma koşuyoruz, bizde gönül birliği var bunu herkes başaramaz dediğim zaman susarak yüzüme baka kalıyorlar, bunların en baştaki buluşmalarımız hep bir bütün olmamızdan kaynaklanıyor

Abiciğim, bu önemli günde aranızda olmayı çok istiyorum (asla engel yok ) ama daha yeni olduğu için biraz kararsızlık var bende, aranızda olamzsam bana kırılmazsınız değilmi şimdiden gönlünüzce harika dostluk ve arkadaşlıkların olduğu harika günler geçirmeniz dileğimle...

Üye
    nurullah baytekin Avatarı

Gerçek Adı
    Nurullah
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın ancıl dostum...sizler adreslerinizi ve ulaşabileceğimiz telefonlarınıza bildirin ..biz ona göre ortak paydada buluşturarak araçlarımızla alacağız...
    bilğilerinize...

sayın ;NAZOM SİZİN HÜRMETKAR YAZINIZA... ""BEN YORUMSUZ "" DİYORUM...
    sayğı ile gönlümü gönderiyorum...

Üye
    nazom Avatarı

Son Giriş
    02.08-2015
    Saat
    17:27
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nurullah baytekin;

Teşekkür ediyorum, saygı ile GÖNLÜNÜZÜ aldık kabul ettik abiciğim...

Üye
    kaan1975 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Abim bende gelcem..yalnız bu konuyu bile sulandıran başbakana dil uzatan şahısa bir iki söz edeyim..
    ey başbakana dil uzatan ve bu konuda özverili bir şekilde çalışan kardeşlerimizin heyecanını şevkini azmini kıran şahıs..ben akp li değilim ancak sizin gibiler yüzünden savunmak zorunda kalıyorum..senin sevdiğin liderinde böyle bir etkinlik yapsın olmazmı..onlar bu engelliden sorumlu değillermi..? hiçmi gayret sarf etmezler senin sevdiğin liderlerin.hal böyle iken ne yuzle bu etkinliğe gölge düşürmek istersin..yazıklar olsun sana ve temsil ettiğin o zihniyet neyse ona...
    Nurullah abicim ben onun adına özür dilerim sen devam et abicim..o gün bende gelmiyecektim bu gibi şahıslar yuzunden geleceğim..görüşmek dileğimle abicim.

Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:30
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Merkez olan Kızılayda servis noktası bulunması herkes için ortak nokta olabilir

Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sayın ancıl bana veya Nurullah abimize adreslerinizi özel mesaj ile yazarsanız. Evinize en yakın yerlerden araçlar sizi alacak.

Not: Konu taşındı artık şuradan takip edebilirsiniz: http://www.engelliler.biz/forum/site...ine-davet.html

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12