Sayfa 1 / 8 12345 ... SonSon
Toplam 107 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bülent yalçın Avatarı

Gerçek Adı
    T.C bülent yalçın
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    AKP Tekirdağ Milletvekili Ziyaeddin Akbulut’un “Biz engellileri adam yerine koyduk adam ettik” açıklamasına karşı yarın eylem var.
    CHP İstanbul İl Başkanlığı engellilerle birlikte yarın saat 11:00’de Galatasaray Lisesi önünde kitlesel basın açıklaması yapacak.

Üye
    turan yılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    duran
    Son Giriş
    07.10-2017
    Saat
    21:34
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

eyleme lafım yok amenna ama niye partisiz eylem bal gibi olur niye illa siyesetci olacak biz engelliler tek kendimiz eylem yapamayacak kadar acizmiyiz adamın dediğine kızıyoz peki bizi de kullanana niye lafımız yok eğer eylem sadece engellilerin millet vekiline karşı tepki eylemi olsa canı gönülden desteklerim ama işin içine parti girerse kusura kalma ama millet vekili haklı konuma geliyor biri bizi adam yerine koyduğunu söylüyor diğeride burdan nemalanma derdine düşüp bizi kullanıyor ne farkı var söylermisiniz ve de burdan şu çıkıyor demekki tek başına hakkımızı savunamyacağımız kendimi kendimiz adam yerine koymadığımız ortaya çıkıyo ayıptır

Forum Moderatörü
    Jem Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:17
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    141

Chp ne yapmış ki engelliler hakkında?
    Hemen fırsatçılık, gidin sizde kendinizi kullandırtın Chp menfaatlerine...
    İzmir'de belediye bunların elinde, 2010 yılını ocak ayında engelli yılı ilan edip, şubat ayında otobüs binişlerine sınırlandırma getirmişlerdi.
    Kaldırımları gelin görün, kamera şakası gibi...
    Eyleme, tepkiye evet, ama başka partiye malzeme olarak değil...

Üye
    turan yılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    duran
    Son Giriş
    07.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

evet biz engellileri siyasete alet etmeyin niye kimin eğri kimin doğru olduğunu göremeyecek kadar duyamayacak kadar anlamayacak kadar aciz değiliz evet engelli olabiliriz tekerlekli sandalyede veya ortapedik ruhsal işitme tüm hepsi olabiliriz ama aklımız kafamız yerinde olmasda herkesin bir ailesi büyüğü vardır yol göstereni vardır kendimizi kullandırmayalım haklarımızı eylemlere karşı değilim haklarımız için eylemmi lazım sadece biz engelliler katılalım o eyleme yok a parti b parti c parti eyleme sokmayalım kim bize karşı yapılması gerekeni yaptı sandıkta ona oy verelim kimsenin a ya b ye c ye oy ver demesine aldırşa gerek yok lütfen kendimizide kullandırmayalım siyasetçi yaptığı içraatlarla vardır vede güzel icraatları varsa tekrar seçilir yoksa gider

Üye
    Aretias28 Avatarı

Son Giriş
    13.05-2014
    Saat
    19:00
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

engellileri siyasete alet etmeyin diyen arkadaşlar aynı şeyi 2010 referandumu sırasında da söylemişlermiydi acaba?

Üye
    kardelenn Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    14:03
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

turan yılmaz;
    o kadar yürek varsa sizde ankarada chp mhp akp katmadan bu adama karşı eylem yapın gelmezsem ne olayım yazmak için yazmayın sacma sağpan yorumlar adam eylem yapıyo sana yada ceme zorlayan yok giden gider gitmeyen gitmez

Jem;
    Syın modum sen akp başkanlıkları için sohbetin genel odasında oy toplarken millete oy kullandırırken engellileri kullanıyosun ama kı orda yani genelde gezi eylemi ile ilgili yorumlar yapıldı yada sohbet edilıyo diye arkadaşlarımız atıldı

Üye
    turan yılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    duran
    Son Giriş
    07.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

lafımı çok güzel çarpıtmışsın tebrik ederim peki savunduğunuz chp niye herşeyi kullanıyor söylermisin yeterki siyaset yapacak malzeme olsun ben sadece biz engellilerin katılacağı eyleme varım gelmezsen ne olayım ama işin içine parti girerse eylemin rengi yönü değişiyo anlatabildimmi

Üye
    kardelenn Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

laf çarpıtmasıyla ne alakası var parti kullanmadan bu adama birlik olun eylem yağın aciz olmayın diyorum sen demeişsin yukarda bunu yapamıycak kadar acizmisiniz kullandıttırıyosun diye)

Üye
    çalık Avatarı

Son Giriş
    23.06-2015
    Saat
    14:04
    Yaşadığı Yer
    yeryüzü
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sakatlar neden polita yapmayacak ? AKP ya da CHP'li değilim. Ancak CHP AKP'nin hatalarının üstüne giderek daha doğru muhalefet yapmaya başladı. Korku o yüzden.

AKP yi savunan arkadaşlar nasıl bir vicdan sahibi anlamak mümkün değil ! Engellileri adam yerine koyduk lafını nasıl gururlarına yediriyorlar ? Bari disipline felan sevkedilip göstermelik bir ceza alması için uğraşın.

Üye
    FIRAT ÜNAL Avatarı

Gerçek Adı
    FIRAT
    Son Giriş
    27.12-2015
    Saat
    20:10
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben bu tepki ve eylemde sadece engelli dernekleri olmalı diye düşünüyorum evet tepki verelim protesto edelim ama yanımızda hiç bir partiden hiç bir yetliki ve yandaş olmasın aksi taktirde eylem ve tepkinin rengi değişir tama gayet iyi niyetle chp destek veriyor olabilir ama akp de şu zihniyet yer değiştirmiyor işte bu işin içinde de chp var derler bence partiden kimse olmasa daha iyii

bu sözü başka bir partiden vekil söylemiş olsaydı engelliler aylarca yıllarca konuşurlardı ama söz konusu akp olunca milyonlarca engelliden tepki yok facede engelli gruplarının sayısı oldukça fazla ama inan tek tek gezdim bu vekilin söylediği söze cvp yazan tepki veren engelli sayısı inanılır gibi değil nerdeyse tepki veren yok bunlar içlerine sindirebiliyorsa mesele yok ama yarın bir gün başka bir konuda engelli arkadaşlar destek beklerseler bizde siz gidin o desteği sizi adamdan sayan insandan sayan vekilden isteyin deriz

Üye
    Aretias28 Avatarı

Son Giriş
    13.05-2014
    Saat
    19:00
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

turan yılmaz;

Arkadaşım CHP'nin görevi zaten bunları kullanmak değil mi? CHP iktidar değil, muhalefet partisi. ne bekliyorsun? Engelliler için yasa çıkarmalarını mı? Bu mümkün değil maalesef çünkü yasayı iktidar partisi çıkarabilir. Muhaelefet partisinin görevi ise, iktidar partisinin yanlışlarını vatandaşa göstermek. Yani bu yanlışların üzerine gitmek halkın yanında olmak. Muhalefet partisini muhalefet yapmakla suçlayan bir zihniyete ne desen boş.

Üye
    kardelenn Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

bunlar "adam yerine koyduk" lafını gurularına yedirir chp nin yaptığı eylemi sindiricek kadar yürekli değiller

Forum Moderatörü
    Jem Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:17
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    141

Ben "tanıdığım arkadaşlarımdan" "kendim için" birşey istedim, her fırsatta bunu pişirme artık kardelen.
    Ben bunu yaptığım için köpek gibi pişmanım, oldu mu?
    Belki inanmayacaksın ama bende insanım ve hata yapabiliyorum, elim dilim tutulsaydı istemeseydim, tövbeler olsun.
    Şimdi bunu kullanarak her fırsatta çıkardığınız gezi kavgalarına bahaneye çevirme artık, bir yerde bırak(ın)

Fırsatçı bir partinin engellileri kullanmamasını konuşmak başka, senin konuyu benim yaptığım hataya döndürüp tekrar tekrar getirmen başka.
    Hiç kimse haksız yere yasaklanmadı odada,
    Benim yaptığım da yasak gerektirsin ve senin söyleyeceğin tarihlerde bende 24 saat girmeyim ve bitir şu saçmalığını artık.
    Her siyasi konuyuda bana bağlamazsın o zaman, sen sağ ben selamet.

Üye
    kardelenn Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

cem bunun neresi sacçamalakı söylermisin chp böyle bi eylemö düzenliyo diyo kendınızı yırtıyosıunuz sızde dğüznleyin kardeşim mhp de düzenlesin önemli olan miting eylem deyil bu aptallıkları görmeniz ok. adam adam yerinde koydum diyo onu eleştyirmiyosun tutmuş burda chp eylem yapmış neymiö kullanıyomuş sen chp siz eylem yapda kullandıttırma yeteki bu aptallıkları görün artık yada kabul edin.

sna gelince ever pişamnsın çünki kimse ses çıkarmıytodu ben ses çıkardım diye pişman oldun madem genbelde yasak sa sende yapamazsın

bunun hatayla ilgilisi yok çok iyi bilerek yaptın ordakı çoğu kişi sonradan oy verdikten sonra farketti AKP ye oy verdiğini

Üye
    Acetes Avatarı

Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    21:18
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Engellerin kendi özgür iradesi yokmu.Neden illa bir partiyle eyleme gidiliyorki.Neden bizi kullanmalarına izin veriyoruz.Chp bizler için naptıki biz onlarla eyleme gidiyoruz.Biraz mantıklı davranalım bence.Eylem yapılacaksa engelliler sadece engelliler yapsın.Arada parti yada partiler olmasın.

Sayfa 1 / 8 12345 ... SonSon