Sayfa 6 / 8 İlkİlk ... 2345678 SonSon
Toplam 107 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:33
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    85
    Blog Mesajları
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    size tavsiyem aklınızı başınıza alın allahdan korkun azıcıkda olsa nankörlügün bu kadarıda fazla ,bu ülke bu tarihe kadar hiç bu kadar yaşanılır ve rahat olmadı sadece dindar diye ne bu düşmanlık ...

Üye
    vilanjik Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    123

Aradaşlar konu ne Chp nin engelli politikası nede Akp veya bir diğer partinin engelli politikasıdır.Hatta bu konu sadece engellileride ilgilendirmiyor.Kendini bilmez bir densizin çıkıp engelliler bizim zamanımızda adam muammelesi gördü demesi bu olayın ana temasıdır..Bu sözlerden sonra bu miletvekili hakkında partisi bir işlem yaptımı? Yapmadıysa aynen o milletvekilinin görüşlerine katılıyorlar demektir.Böyle insan onurunu ayaklar altına alan bir söz karşısında hiç bir engelli derneği adım atmadı.Gönül isterdi ki bu çıkışı, engelli bir derneğin öcülüğünde hep birlikte yapsaydık.Böyle bir çıkışı yapanda CHP oldu.Muhalaefet partisi olarak zaten görevlerinden biride budur.CHP nin yaptığı bu insan onurunu yücelten davranışı yürekten destekliyorum.Oy verin vermeyin sevin sevmeyin mühim değil.Herkesin suspus olduğu bir dönemde bayrağı eline alıp meydanlara çıkma ve engellinin onurunu kurtarma mücadelesine önayak olmasını tüm yüreğimle destekliyorum.Darısı diğer siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarına.İnşallah diğer şehirlerimizdede bu tür eylemler o milletvekili istifa edene kadar devam eder.

Üye
    Birtan07 Avatarı

Gerçek Adı
    Birtan07
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: şem_i Mesajı Gör
    size tavsiyem aklınızı başınıza alın allahdan korkun azıcıkda olsa nankörlügün bu kadarıda fazla ,bu ülke bu tarihe kadar hiç bu kadar yaşanılır ve rahat olmadı sadece dindar diye ne bu düşmanlık ...
    Ne alakası var konuyla dindarlığın , Esas sen kendine çeki düzen ver .Saçmalıyorsunuz !

Yasaklı Üye
    berkemeteatasoy Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT DOĞAN
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    MARDİN-MİDYAT
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    6

Günaydın..arkadaşım aynen katılıyorum..bakın çalışanın işveren tarafından yapılan o kadar ayrımcı davranışlarına karşı kimse sesini çıkarmaz..4 ağaç için ayaklanırlar zamanında ne ormanlar gitti nerdeydi bu millet..adam başarılı istikrarlı bi hükümet var..adam aslında doğru söylemiş..anne babamız bizi adam yerine koymadı daha ne bekliyoruz...

Üye
    kardelenn Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    14:20
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: DORLION Mesajı Gör
    okudum bastan sona partı kavgası sahıs kavgası olmuş . chp ne yaptı denıyo . suan saat ıle vardıyalı ıle çalışıyorsan emeklılık için hakkın varsa ecevıt sayesınde . kızdığımız nokta ŞİMDİYE KADAR ADAM DEĞİLDİKTE ŞİMDİ Mİ ADAM OLDUK .benım çalışmalarımdan maaslarımdan harcamalarımdan vergı alınırken adam değilmiydik .

gençler bılmezler eskıden boru öterdı sabah karanlığında işçiler fabrikaya gıderdı . akşam ezan okunurdu fabrikadan çıkış olurdu . yoktu oyle 08-17 saatleri . emeklılık dıye bişi yoktu gençken kazandığını yıyordun yaşlanınca . sgk yoktu hasta olunca paran varsa dr yüzü görüyordun . boşuna siyasi kavga yapmayın ne yapmış ne yapmamış dıye ..
    vallla biz adammışız ama adam haklı gibi görünüyo cidden adam olması gereken ve hala eklı başına gelmemiş ve adam olamay ihtiyacı olan kişiler görüyorum yorumlarda biz evet iyi etti chp yanımızda oluyo bize destek vermek için en azından bu sözü o adama yedirmek için ama yukarda da gördüğüm kadar 3, 5 ......olamayan hala parti kavgasına dönüştürmeye çalışıyo daha öncede belirtik amac burda bu eylemi CHP MHP Yapması değil önemli olan yapılamsı burda engelli olup da evet adamın dediği gibi adam edemedikleri bu kadar ağır bir lafa ses çıkarmayıp sessiz kalırken chp yürekliliği ile ön ayak oluşu bunların zoruna gidiyo korku diyorum artık çünki yaptıkları, eksikliklleri, bir bir görülüyo artık halk ve şu adam ettikleri engelliller sayesinde ,umarım bu milletvekilim şu aklı başında olmayan ve adam olamayanları da adam eder bartıkda akıllarını başlarına toplarlar, biride çıkmış biz burda adam edilmekten edilmemelten bahsederken oda dinden bahsediyo

Üye
    Aretias28 Avatarı

Son Giriş
    13.05-2014
    Saat
    19:00
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: şem_i Mesajı Gör
    O kadar dindarlar ki, Malatya'da cami yıkılıp yerine AVM yapılıyor. Sizin din anlayışınız bu işte.

Üye
    kardelenn Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: berkemeteatasoy Mesajı Gör
    Günaydın..arkadaşım aynen katılıyorum..bakın çalışanın işveren tarafından yapılan o kadar ayrımcı davranışlarına karşı kimse sesini çıkarmaz..4 ağaç için ayaklanırlar zamanında ne ormanlar gitti nerdeydi bu millet..adam başarılı istikrarlı bi hükümet var..adam aslında doğru söylemiş..anne babamız bizi adam yerine koymadı daha ne bekliyoruz...
    siyaset yapmayalım diyoruma am bu tür yazıları okuyunca dayanamıyrum bak kardeşim seni ailen adam yerine koymadıysa bu adamlar sana 3 makarna 5 torba kömür yerine adam yerine zaten koyamaz bunlar aldatmaca ben senin ne olduğunu çok iyi biliyorum ağzımı actırma benim kenidni 3 makarna 5 kömürlemi adam yerine konmuş sanıyon sen :

Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:33
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    85
    Blog Mesajları
    2

degerli mod kardeşlerim sizden ricam benim bu konuda olan mesajlarımı silmeniz ,size minnettar kalırım şimdiden çok teşkkür ederim...
    seviye düşdükce düşmüş mahalle kavgası gibi ben alışık deyilim böyle şeylere

Üye
    kardelenn Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

ŞEMİCİM BURDA Bİ YORUM YAPMIŞSIN buna iyi yada kötü elbette cevap verilir ama burası dinin yada partilerin kıyaslandığı bi yer değil sen dinden bahsetmişsin konumuz din değil kendini bilmez bi milletvekilinin çıkıp akp olarak özürlüleri adam yerine koyduk demesi herkesin dini kendine biz bu adamın yanlışına birlik beraberlik olalım diyoruz burda mahalle kavgası yok ama sen din ben namaz öbürü oruç derse konu dağılıp gider

Üye
    YÖRÜKOGLU Avatarı

Gerçek Adı
    YÖRÜKOĞLU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DORTMUND--DEUTSCHLAND
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardelenn;

bunları dağıtırlırken veya verilirken yanındaymıydın sağcı solcu kavgası başlatılmak istendikçe sizde kaşık sokmaya devam edin başaracaksınız

Üye
    kardelenn Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

evet yanındaydım komşularıme verildihatta ve hatta yapılan mitinglerde para da verdiler katılmaları için

Üye
    Aretias28 Avatarı

Son Giriş
    13.05-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eskiden sadece sağcı solcu kavgası varmış. şimdi ise, kürt-türk ayrımı, başörtülü-açık ayrımı, alevi-sünni ayrımı, akp li P ve diğer P ayrımı, daha sayamadığım şekilde devamlı insanları bölme çabası var 10 yıldır. eskiden daha iyiymiş yani.

Üye
    YÖRÜKOGLU Avatarı

Gerçek Adı
    YÖRÜKOĞLU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DORTMUND--DEUTSCHLAND
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bize neden rast gelmedi yaa anlayamadı

Üye
    Aretias28 Avatarı

Son Giriş
    13.05-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şem_i;

saçmaladığını anlayınca hemende duygu sömürüsü. neymiş efendim mahalle kavgasına dönmüşte hanımefendi alışkın değilmiş. sen değilmisin alakasız yere dini ortaya atmaya çalışan? 6 sayfa içerisinde senin kadar belaltı tartışan çıkmadı.

Üye
    kardelenn Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: YÖRÜKOGLU Mesajı Gör
    bunları dağıtırlırken veya verilirken yanındaymıydın sağcı solcu kavgası başlatılmak istendikçe sizde kaşık sokmaya devam edin başaracaksınız

POSTACI AKP'DEN MAKARNA GETİRİYOR!

okumak yada bakmak istersen buyur

akp nin se%C3%A7imleri k%C3%B6m%C3%BCr ve makarna ile kazanmas%C4%B1 468203 - AKP'ye karşı engelliler yarın İstanbul'da eylemde

Sayfa 6 / 8 İlkİlk ... 2345678 SonSon