Sayfa 2 / 8 İlkİlk 123456 ... SonSon
Toplam 120 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bülent kardeşim siteye üye olduğumdan beri büyük yararını gördüm. hatta tüm bilgileri buradan edindim. sana teşekkür ediyorum ve seninle beraberim diyorum.

Üye
    jonjon Avatarı

Gerçek Adı
    GöKHaN
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    14:43
    Yaşadığı Yer
    Ankara/ümitköy
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    14

Abi sen bize niye sakat diyorsun çokk ayıp , onca sakat varken

Üye
    merveenes Avatarı

Gerçek Adı
    Havcı
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    13:39
    Yaşadığı Yer
    Güneydoğu'nun Paris'i
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben bu siteye daha 2 hafta oldu yeni üye oldum.ama yaklaşık 3 aydan beri takip ediyorum.eğer bu site olmamış olsaydı.türkiyedeki bu kadar özürlü arkadaşımızın gerek güncel bilgilerini, gerekse özürlülerln diğer kurumsal ilişkilerinine karşı şahsi çözüm olarak bilgi ihtiyaçlarını nereden öğrenecekti.
    ör:emeklilik,vergi indirimi,özürlülere tanınan indirimler,2022 maaşları ile ilgili sorular v.s.v.s.
    O yüzden tüm üye olan arkadaşların Sayın Bülent beye daha pozitif yaklaşmayı ve bu siteyi daha iyiye götürüleceğine karşı hep bareber el ele vererek yeşertmemiz gerek diye düşünüyorum.
    saygılar sunuyorum.

Üye
    biyo Avatarı

Gerçek Adı
    Bünyamin
    Son Giriş
    29.07-2013
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben bu siteyle internette engelli ler le ilgili bilgiler ararken tanıştım bir yılı aşkın süredir burdayım en ufak bir şikayetim yok çok faydalandığımı söyleyebilirim site sahibinin parasal konuları beni hiç ilgilendirmez siyası görüşü insan olduğu için elbette vardır ama takip edebildiğim kadarı ile siteye yansıtmamak için büyük gayret sarfediyor diğer konular selam özel mesaj v.b konular aslında biraz özel durm oluyor insanları rahat bırakmak gerek ben burada bulunduğum sürede sorduğum sorulara mantıklı ve ikna edici ayrıca uyarıcı cevaplar aldım bende elimden geldiği kadar özellikle bildiğim konularda sorulan sorulara cevap yazmaya çalıştım sonuç olarak siteyi kuran Bülent bey den de siteye üye olup amaca uygun hareket eden üyelerden de Allah razı olsun saygılr

Lalezar Avatarı

Son Giriş
    31.05-2017
    Saat
    00:01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    6

jonjon;

haklısn... diğer türlü sakatlardan korkmak gerek

Üye
    çelik Avatarı

Son Giriş
    21.12-2013
    Saat
    17:41
    Yaşadığı Yer
    bozüyük
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu sitenin engelli engelsiz herkes için yararlı olduğuna inanıyorum emeğine sağlık Bülent kardeş...
    ayrıca hakkında bilgilendirme için teşekkür ederim ...

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    328
    Verilen Beğeniler
    89

Aslında çok eski bir uye olarak hele hele de yıllardır yönetimle çatışan bir üye olarak oturanboganın yazısını okudugumda site hakkında verdiği cevaplarda bazı karanlık noktalar gördüm. Yani sitenin işleyişi hakkında kafam daha da karıştı.
    O yüzden sorulara verilen cevaplardan yola çıkmak yerine bir üye olarak kendimi ifade ederek en azından "Derdimi anlatabilir miyim acaba?" diyerekten bişiler ben de karalamak istiyorum.
    İşin açıkçası bu sitenin kişisel bir site oldugunun bilincindeyim. Yayın politikasını sakatlıkla mucadele konusuna ve tüm haksızlıklara karşı taraf olma üzerine kurgulamış bu sitede olmaktan mutluluk duyuyorum. Boyle bir mekanı haksızlıklardan, zulmün her türlüsünden bıkmış ve mucadeleyi seçmiş; derdini anlatabileceği, paylaşabileceği bir mekan sıkıntısı yaşamış, bir çığlığı duyurmanın derdine düşmüş ve bir çığlığın sesi olma gayesi edinmiş biz üyeler için büyük bir özveriyle sunan oturanbogaya sonsuz teşekkürler.
    Bir üye olarak ben her türlü haksızlıga karşı mucadele etmeye ant içmiş, zulme karşı savaşanlarla omuz omuza yan yana durmaya ve yandaşı olmaya ve daima zulümle mucadele edenlerden yana taraf olmaya yürekten gönül vermiş birisi olarak buradayım.
    Ben bu sitede sadece bir üyeyim. Bu site kişisel bir site oldugundan hareketle oturanboganın kim olduğu, neci oldugu, kimlerle hareket ettiği, kimlerden ve nelerden beslendiği, nerede yaşadıgı ne yaptıgı işin açıkçası onunla ilgili hiçbir şey beni ilgilendirmiyor.
    Burada sadece bir üyeyim ve bu sitenin parçası değilim. Ben bir mucadelenin parçasıyım. Kim olduguna bakmaksızın ortada haksızlıklara karşı bir mucadele varsa ben oradayım ve tarafımdır.
    Bu anlamda engellilerle ilgili kurulmuş siteler içinde ayrım yapmıyorum. Ama sanal ortama alışkın olmayan ben, ilk bu siteyle tanıştıgımdan ve sakatlarla ilgili mucadelenin sesini ilk burada duydugumdan ve şahit olduklarımdan dolayı burada karar kıldım. Yönetimle ciddi çekişmeler yaşamış ve kavga etmiş biri olarak onca şeye ragmen kovulmama ragmen hatta, buradayım.
    Ben bana ugrayan zulmü bana çarpmakla hata ettiğine ve pişman etmeye yemin etmişim. Ben bana çarpan haksızlıgın zulmün bana çarptıgında benie zipn geçmesine izin verrisem beni de ezip geçen haksızlıgın başkalarını da vurdugunda, ben o dalganın -izin vermekle- bir parçası sayarım kendimi çünkü.
    Beni ezmekle kendini bulan haksızlık, benden cesaret alarak başkasını başkalarını da ezecektir bilirim çünkü.
    O yüzdenm bulundugum noktada haklı ya da haksız üzerime gelen bir zulüm dalgasına gereken dersi vermeden ölmek bile utandırır beni.
    İnsan olmanın yükü ve sorumlulugu çok agırdır. Bir insan insanlıgın parçasıdır. Geçmişten gelen uzun bir hikayenin parçası.
    Assırlardır çığlığı dillendiren dili ayrı, dini ayrı, cinsi ayrı, hikayesi ayrı yeri ayrıi, yurdu ayrı, vatanı ayrı, milyarlarca insanın acısı sansıcı var çünkü.
    Zaman tanımıor bu mucadele. Sakatlığından dolayı tekerlekli sandalyeyi bile gormemiş eski çağ guzelinin gözyaşı var çünkü.
    Gözlük bulamayan kör delikanlının, teknolojinin adını duymayan o sakatların çektiği acı ve mucadelesi bu çağın ve bundan sonraki çağın çocuklarının adımlarıyla dinecektir ve tamamlanacaktır ancak çünkü.
    Ormanda sakat mı sağlam mı diye babası tarafından test edilip ormana bırakılıp ölüme terk edilen bebegin çığlıgı var çünkü.
    O çığlıklar inanın ölmeleriyle bitmedi. O çığlıklar hep sonraki nesile miras olarak bırakıldı. Bu miras sahiplerini aradı durdu. Her tarihte ve her yerde bu çığlığın sahipleri bu mirası sahiplendiler. Sadece sakatlara değildi ama sakatlar aslında insanlıgın bütün derdini üstünde taşıyan kobaylar gibiydi. Bi anlamda sakatlarla yan yana mucadele etmek aslında toptan bir hesap görmek anlamına gelior.
    Ben bu mirası sahipleniorum. Bu mirasın parçasıyım.
    Çığlıkçılar dediğim geçmişten gelen tüm çığlıkların parçasıyım.
    O yüzden buradayım. sadece bu çığlıkla ilgilenirim. Hiçbir şahıs beni baglamaz. Ve hiç bir grup beni baglamaz. beni baglayan tek şey bu mirasa sahip çıkmak ve magdurların yanında olmak... Kim olursa olsun isterse babam olsun zulmün yanında olanın tam karşısında olmak!
    Bu anlamda vefasızım. Yakınlık bagım yoktur. İnsanfısızım ve kim olursa olsun haksızlıgın bir parçası ise ondan uzak dururum ve tam karşısına geçerim.
    Bulundugum mekanı tartma anlayışımı da,adımlarımı da hepsini bu belirler.

Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:23
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Kalem;

Çok uzun bir makale yazmışsın ama hepsini okudum, sende benim gibi haksızlıklara dayanamayan biri olduğunu anladım. Burada sadece hepimiz üyeyiz ve üyeden ziyade bilgi verme amaçlı burdayız. Seni bu yüzden kutluyorum. Eskileri bırakmanı yeniliklere bakmanı, yapılan yanlışlar için sadece ALLAHIN adaletine güven.

Üye
    Prens Esat Avatarı

Gerçek Adı
    Esat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:13
    Yaşadığı Yer
    Akdeniz-Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

OTURANBOĞA(Bülent) abi;merak ediyorum ileriye yönelik plan düşünceniz varmi her canli birgün elbet ölümü tadacaktir allah ğeçinden versin ama hakki rahmetine kavuşursaniz sitenin geleçeği için bir plan veya düşünceniz varmi yani;saniyorum ki sen olmasan bu site 1ay sonra çorba olur ve sahipsiz kalir diye hissediyorum böylece bütün emeklerin heba olur düşüncesine kapiliyorum kolay değil 34bin ve günlük 12 bin tekil ziyaretçi vede 800 aktif üye zor olmali bunun bakimi sanirsam bu sorumluğu kimse kaldiramaz yada senin gibi yönetim sergileyemez ben kendi açimdan senin yönetiminde çok menmunum herşeye objektik vede ortak bir noktada çözüm üretmeye gayret ediyorsun bunuda bana göre çok güzel uyguluyorsun.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Ben 90 yaşından önce ölmicem Esat Ölürsem, yöneticiler ve sizler idare edersiniz artık

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

mükavele imzaladı bülent esat o 99 yaşına kadar yaşıcak sen ondan önce tahtalı köye naş naş

Üye
    thedarkest21 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

takma kafaya abi.bu tip öküzlerin mailleri aslında seni eğlendirmesi lazım.açıklama yapmak zzorunda bile değilsin.

Üye
    iremsu Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben site sayesinde 6 ayda emeklı oldum ...avukat ve birsürü çok bilmiş mevki sahibi destekler hiçbir halt yapamadı...Ki 6 ayda ciddi bir süreçti .SİTE olmasaydı sanırım bu -ki emin olun abartmıyorum süreç sanırım tam 9 yıl sürecekti çünkü sandığım kesin bir dille böyle olacağını belirten bir tebligat çekmişti.
    Bir anı bir gunluk mutluluk yada keyifli anlardan bahsetmiyorum cidden insanın hayatını değiştirebilen bir site
    teşekkürün yetersiz olduğu bir site....
    ellerinize,bilginize,azminize ve en önemlisi YÜREĞİNİZE SAĞLIK bülent bey,

16. maddeye takıldım tıklamak para kazandıryorsa tıklayalım diyorum.hatta tıklama kampanyası başlatacağım...evime ve bilgisayarıma kavuştuğumda(şuan tatıldeyım)

Üye
    metin türk Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    15.04-2017
    Saat
    20:14
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gerçekten objektif bir arkadaş

Üye
    Eğce Avatarı

Gerçek Adı
    Erdoğan
    Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    17:40
    Yaşadığı Yer
    Çorum / Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bülent bey.yaklaşık 4 aydır bu siteyi takılıyorum ALLAH,sizlerden razı olsun. başarılarının devamını dilerim. sağ ol var ol.....

Sayfa 2 / 8 İlkİlk 123456 ... SonSon