Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 37 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Zaten Değerlendirdiniz! 2 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Güzel forumun güzel insanları,

Özel mesajlara yanıt verememekten rahatsızım ve buna dair bilgi vermek için yazıyorum.
    Ne olur bana özel mesajla soru sormayın.

Son zamanlarda sorularını ilgili foruma yazarak yanıt aramak yerine özel mesaj veya e-mail ile bana soru soran o kadar çok sayıda mesaj almaya başladım ki... İnanın yetişmem mümkün değil.
    Eskiden günde 3-5 soru gelirdi özel mesajla, bazılarına cevap yazar bazılarını da foruma yönlendirirdim, ama artık bunu yapmaya bile zaman ayıramıyorum.

Düşünün bu siteye günde 10 bin tekil ziyaretçi geliyor, 35 bin üyesi var. Her gün yüzlerce soru yazılıyor forumlara. Bir yandan bunları biçimsel olarak düzenleyip tasnif etmek (ki bu işi on tane yöneticiyle birlikte yapıyoruz), bir yandan yanıtlar vermek zaten 6-7 saatimi alıyor. Bir de bunların yanı sıra özel mesajlara yetişmem mümkün olamıyor. Kaldı ki özel mesajla yazılan sorular suya yazılmış gibi... Ne verilen yanıtlar sorulan sorular akılda kalıyor ne de o yazışmalar başkalarının işine yarıyor...

Lütfen sorularınızı ilgili foruma yazın. Böylece soru-cevaplardan herkes yararlanmış olur.

1- Sorunuz hangi forumla ilgiliyse o foruma tıklayın (örneğin: Emeklilik).
    2- Birkaç dakika ayırarak sorunuza benzer soru-cevapların forumda olup olmadığını araştırın. Eğer sorunuza yanıt bulamadıysanız:
    3- Forumun sol üstünde yer alan newthread - Ne olur özel mesajla soru sormayın... butonuna tıklayın ve önce sorunuzu yazın sonra da konu başlığını (başlık olarak sorunuzu ifade edebilecek en doğru ifadeyi yazmaya çalışın). Ve aşağıdaki Gönder
    butonuna tıklayarak sorunuzu foruma ekleyin.
    4- Sorular son güncellenme tarihine göre forumda sıralanır. Sorunuzun yanıtını bilen üyeler sizin konunuza tıklar ve reply - Ne olur özel mesajla soru sormayın... butonuna tıklayarak sorunuza yanıt yazar. Soru soran kişi dahil o konuya yanıt vermek isteyen herkes reply - Ne olur özel mesajla soru sormayın... butonuna tıklayarak konuya yanıt yazabilir. Yanıtlar tarih sırasına göre başlığın altında sıralanır.

5- Eğer uzun süre geçmesine rağmen sorunuza yanıt alamadınızsa, reply - Ne olur özel mesajla soru sormayın... butonuna tıklayıp "Cevabı bilen var mı?" diyerek konuyu güncel hale getirebilirsiniz.
    6- Lütfen siz de başkalarının sorularına bildiğiniz ölçüde yanıt verin, tecrübelerinizi başkalarına aktarın.
    7- Lütfen aynı soruyu birkaç foruma birden yazmayın. Lütfen sorunuzu yazarken harflerden çalmayın (bkz). Lütfen burada sorulara yanıt vermenin gönüllülük esasına dayandığını unutmayın; kimse kimsenin sorusuna yanıt vermek zorunda değil; unutmayın, insanlar kendi yaşamından zaman ayırıp başkalarına yardımcı olmaya çalışıyor.
    8- Forumda yanlış yere mesaj yazarsanız zaten mesajınız forum yöneticileri tarafından doğru yere taşınır. Bu kadar kural sıralanınca, hata yapmaktan çekinip sorunuzu yazmamazlık etmeyin
    9- Forum kullanımı ile ilgili teknik bilgi için: Forum Kullanımı Öneri-Soru-Cevap-Test

Anlayış göstermeniz ve katkı sunmanız umudu ile...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    magnesia Avatarı

Son Giriş
    31.08-2010
    Saat
    10:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    eğerki kendimce anlatmak istediğim birşeyi konuyaz sayfasını nerde bulacağım onu yazabilmek için o forum sayfasınamı gideceğim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Evet, konuyla ilgili foruma gideceksin, o forumun sol üstündeki newthread - Ne olur özel mesajla soru sormayın... butonuna tıklayıp konuyu açacaksın.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

Herhangi bir konuda bilgi almak istiyorsunuz.O konuyla ilgili başlığı açtınız ama sayfalarca mesaj var.Bu durumda sağ üst köşede (Arama ) ya tıklayıp aradığınız konuyla ilgili birkaç kelime yazın.Konuyla ilgili başlıklar karşınıza çıkar.En kolay yol budur

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Arkadaşlar, bugünlerde yine kantarın topuzu kaçmış durumda Her gün 50 tane özel mesaj geliyor ve ellisi de aslında forumlarda dile getirilmesi gereken içerikte.
    Ve ben hiç birisine cevap yaz(a)mıyorum.

Kurban olim şu yukardaki mesajımı bir daha okuyun... Özel mesajlara cevap yazamadığıma mı yanayım, cevap yazmadığım üyelerden yediğim küfüre mi yanayım şaşırdım!

Üye
    Ayşe Avatarı

Gerçek Adı
    ayşe
    Son Giriş
    29.06-2011
    Saat
    11:53
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kurban olim şu yıkardaki mesajımı bir daha okuyun...

Bülent Bey geçekten çıldırmış haklısınız Allah sabır versin millet 5-10 kişiyle uğraşamaz siz bütün Türkiye ...

Üye
    Gecelerin_Prensi Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    14:58
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Allah sabır versin Sevgili Bülent kardeşim zor işin babacan ya

Üye
    alfi Avatarı

Son Giriş
    05.10-2015
    Saat
    11:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bülen bey forumada yazdım üstelik senin yazdıkların üzerine yazdım ama cevap alamadım

muhtemelen ağanın yazdığı konun üzerine yazımı yazılırmış deyip cevaplamadın

Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kolay gelsin.saygılar bülent bey

Üye
    effe Avatarı

Gerçek Adı
    kuzey
    Son Giriş
    12.10-2017
    Saat
    17:58
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sende haklısın bulent abı ama gecenlerde konu acamadıgımı soylemıstım cvp vermedınız ben neden konu acamıyorum anlamadım saygılar

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:07
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    86
    Verilen Beğeniler
    75

effe yasaklanmadığınıza ve buraya mesaj yazabildiğinize göre konuda açabilirsiniz. Konu açmak istediğiniz konunun alakalı olduğu bölüme girerek newthread - Ne olur özel mesajla soru sormayın... butonuna tıklayın, konu başlığını ve yazmak istediğiniz mesajı yazdıktan sonra alttaki konuyu aç butonuna tıkladığınızda konunuz açılmış olacaktır

Üye
    effe Avatarı

Gerçek Adı
    kuzey
    Son Giriş
    12.10-2017
    Saat
    17:58
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tesekkurler

Üye
    Muzo Avatarı

Gerçek Adı
    Muzo
    Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    22:33
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

wan munit birader daha emeklilik hakkımı soracaktım

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

- Do not ask questions with private message
    - Fraden Sie nicht über private nachricht
    - Neptejte se dotazy prostřednictvím soukromou zprávu
    - Nemojte postavljati pitanja putem privatnih poruka
    - No haga preguntas a traves de mensaje privado
    - Non fare domande tramite messaggio privato
    - Nao faça perguntas via mensagem privada

Yani Özel Mesajla Soru Sormayın

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Güncel.....

Sayfa 1 / 3 123 SonSon