TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:35
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    763
    Verilen Beğeniler
    368

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Kalem o yöneticiyi merak etmedim desem yalan olur.

Üye
    Sema Avatarı

Gerçek Adı
    Sema
    Son Giriş
    13.09-2019
    Saat
    16:31
    Yaşadığı Yer
    A.
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    56
    Blog Mesajları
    28

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Bunca yıl geçmiş, bak sen şu işe dönüp dolaşıp konusu olmuş, iyi güldüm.
    @Ufukalp "Ya seversin ya terkedersin !!" cümlesi bana kurulmuştu. Karşılığında "%100 haklısın" diye de onaylanmıştı.
    Cümleyi kuran kendiliğinden terk etti siteyi. Biz burada kaldık. Ama keyfim isterse gelip, gidiyorum, paşa gönlüm de soru cevaplamak istemiyor.

Üye
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:20
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    298
    Verilen Beğeniler
    158

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    emekli olup nasıl olsa işim bitti kim ne yaparsa yapsın hadi eyvallah ...düşüncesinde olanlar sizlerin de yolları açık olsun

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    763
    Verilen Beğeniler
    368

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Özel mesajlar konusunda bir duyuru yapıp en azından biraz rahatlamak amacıyla açtığım konuyu getirip de 6 yıl öncesine ait bir başlığa kuyruk gibi iliştirirlerse işte böyle yıllar öncesinin kirli çamaşırları dökülür ortaya.
    Şu an için geçerli bir konuya değindim.
    Özel mesaja gerek yok, gelin el birliğiyle forumu daha etkin kılalım demek istedim.
    Özel mesajları bırakın Facebook'dan, messengerden buluyorlar, ta oralardan soruyorlar.
    Bunun önüne geçmek, forumumuzun daha faal olmasına katkı sağlamak istedim.
    Ama konu götürülüp 6 sene öncesinin şahsi polemiklere sahne olmuş bir başlığına kuyruk gibi ulanıp bırakıldı.
    Sonuç itibariyle de benim mesajımdaki amaç hasıl olmadığı gibi eski polemik hortladı.

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    29.08-2019
    Saat
    18:20
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    913
    Verilen Beğeniler
    224

Zaten Değerlendirdiniz! 4
    @Sema ha sana söylenmiş ha bana hiç fark etmez ama senden de bahsetmeliymişim yıllar önce yazılmış o yazıyı okuyunca o kadar keyiflendim ki bu detayı yazmayı unuttum gerçi yazıyı tek kendim için yazmadığımı biliyorsun sen

@Ufukalp

anladığım kadarıyla ayrı bir başlık açmışsın ve mesajın buraya taşınmış. yıllar önceki yazımı da senin sayende gördüm ve okudum.
    o yazıyı günlerce okuyup okuyup güldüm.
    derdimiz bir kavgayı hortlatmak değil.
    kaldı ki o yazı bu başlıktaki konu içeriğine de çok uygun ve anlamlı.
    sadece senin yazının ardından benim mesajım biraz hoş olmamış.
    ama ne yapayım o yazıyı o kadar sevdim ki ve o kadar keyiflendim ki yazmazsam ölürdüm

biraz da zaferin tadını çıkaralım di mi ama

konuya gelince, inan bu konu ile ilgili tek dertli sen değilsin. başta bu başlığı açan @OturanBoğa olmak üzere çoğumuz aynı dertten muzdaribiz. hatta Oficcer, ben ve iki 3 arkadaş defalarca aynı senin gibi yazdık çizdik, özel mesaj atmayın dedik ama dedik. hiç işe yaramadı.
    hepimizin özel mesaj kutuları inan dolup dolup duruyor. ne yapıyoruz? OturanBoğa gibi hepsini okumadan siliyoruz.

özetle araya girmemizin sana kaybettireceği pek bir şey yok. sitenin en tepesine sabit yazı yazsan işe yaramıyor.
    tek çözüm özel mesajlara cevap vermemek özel mesaj kutusu dolunca da silmek...

bu sitedeki hiçbir üyenin bu davranışa alınacagını sanmıyorum. ortada bir forum varken özel mesajla soru sormanın anlamsızlığının onlar da farkındadırlar sanırım ki bu konuda hiç şikayet almadım.

ama yazmakta da elbette fayda var. yalnız uyarayım. bir kere yazman yetmez. aralıklarla mesajını yenilemen gerekecek. çünkü bir yazı hatta hiçbir yazı hedefe ulaştırmayacak seni. uyeler özel mesajla soru sormaya hep devam edecek.

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    763
    Verilen Beğeniler
    368

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Kalem
    Hayır ne benim mesajımdan önceki, ne de sonraki mesajınızdan rahatsızlık duymadım. Yazdıklarınızda haklısınız.
    Öne çıkma gayreti şeklinde yaftalamak nedir ya hu?
    Burada öne çıkmanın kralı nasıl olur, moderatör olarak, yönetime girerek değil mi ?
    Ya hu ben zaten moderatördüm ve kendim bıraktım.
    Sizin de özellikle sosyal yardımlar konusunda yetkin olduğunuzu, moderatörlerin de çoğundan zaten popüler olduğunuzu biliyorum.
    Onu söyleyenlerin yaptığı, emin olun komplekslerini bastırmaktan başka bir şey değil.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12