Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    volkano39 Avatarı

Gerçek Adı
    volkan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sigortaya sordum kesilir dediler ama internetten bakınca 10 yıldır alan varmış üstelik kurumlar farklı ve maaş bağlanma tarihi de Ekim 2008 den önce gözüküyor umarım alırım

Üye
    derenlicengiz Avatarı

Son Giriş
    03.05-2013
    Saat
    16:10
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bülent bey, bu konudaki yorumlarınız daha önce, yetim aylığı kesilmez şeklindeydi, hasan tahsin beyin cevapları ve sgk dan gelen cevaplara görede aynı yönde yorumlar var, Bu konuda bildiklerim şöyle yüzde 60 ve üzeri işgücü kaybı olması ve 1 ekim 2008 den bağlanmış olması.

Tabi birde eğer 1 ekim 2008 den önce bağlanan aylık ssk emeklisi anne veya babadan ise yetim aylığı alanın memur yada işçi olması fark etmiyor her iki durumdada alabilir, ancak memur emeklisi ise emin olmamakla beraber, maaş bağlanan çocuk memur olmamalı yoksa kesilir diye biliyorum.

Saygılarımla..

Üye
    volkano39 Avatarı

Gerçek Adı
    volkan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba ben üniversite okuduğum için 25 yaşına girene kadar vefat etmiş babamdan maaş aldım 25 e girince parayı kestiler bu arada biz de %80 şizofreni raporuyla maaşı tekrar bağlattık bize verilmeden bekletilen 2800 lira ise eski kredi borcuma kesildi biz maaşla beraber toplam 3500 lira alırız derken sizin 10 bin lira borcunuz var 3500 lira borcunuza aktarıldı 7500 lira da borcunuz kaldı dediler bu arada ben de memuriyete girdim şimdi yetim mmaşım da kesilecek toplu parayı nasıl alırım

syıldırım1412 bana o yazıdan bir kopya verebilir misin özelime gönder veya buraya çıkar teşekkür ederim

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12