Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sinan_360 Avatarı

Gerçek Adı
    sinan
    Son Giriş
    03.08-2012
    Saat
    19:16
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar ölüm aylığı alıyordum.Şubat ayında ilk aylığımı aldım.Bugün turkiye.gov.tr den baktım aylığın durdurulduğunu ve müstehaktır provizyon alabilir yazısını gördüm.Yüksek okulda okurken son sınıfa giderken eylül ayına kadar aylık devam etmişti sgkdan gelen dilekçede de öyle yazıyordu.Bu hafta son sınavlara anca girdik sonuçlar belli değil.Erkenden kesmişler.Aktivasyonu yaparken mi acaba yanlışlık yaptılar.Ne yapmam lazım.Tekrar dilekçe göndersem devam eder mi? Teşekkürler.

Üye
    sinan_360 Avatarı

Gerçek Adı
    sinan
    Son Giriş
    03.08-2012
    Saat
    19:16
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Üniversietden mezun oldum.Diploma fotokopisinide gönderdim.Aylık durduruldu.Haziran dahil bu ayın 26 sında 2 aylık maaşım duruyor.Ptt ödeme yapmadı.P.Ç.B tarafından ilgili kuruma iade edilmiştir şeklinde not düşmüşler.Ankara sgk yı aradım tekrar dilekçe yolla araştıralım dediler .alo 170 i aradım salı günü tekrar aramamı söylediler.Turkiye.gov.tr den bakıyorum.4a ödeme bilgilerinde ödeme miktarı görünüyor.P.ç.b nedir anlayamadım.Yapabileceğim başka bir şey var mı ?Düzeltirler mi?Teşekkürler.

Üye
    inebolulu Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    16:18
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

Dostum yanlış olmasın da senin ki gibi bir olay geldi başıma.
    Ben ne kdr uğraştıysam vermediler o ücreti bana geri ama şöyle oldu kendi maaşımı annemin üzerine dilekçe ile aktarma yaptırdık. yani o zmnlar bn 196,00 Tl maaş alıyordum 4 aylık maaş anneme yattı ufak tefek kesintilerle... bnce yapman gereken telefonla falan uğraşma resmi dilekçe gönder ve neticesinde olumlu bir sonuç alamazsan annene aktar...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    957
    Verilen Beğeniler
    1.251

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evet Sinan,, bence de önce dilekçe ver, sonra telefonla takip edersin. Belli ki bir yanlışlık yapıyor sgk. Dilekçenle düzeltecektir.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...