Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    suat06 Avatarı

Son Giriş
    09.07-2016
    Saat
    02:53
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Benim bu siteye üye olmam fazla olmadı. Yeni yeni forum konularına bakıyorum...

1999-2001 yıllarında galiba tam olarak bilmiyorum babası tarafından YETİM aylığı bağlanan bir tanıdığım var. Bu aralar ssk'lı olarak işe girmek istiyor.
    Ona da işe başladığı anda YETİM Aylığını kestirmesi ile ilgili bilgi verenler olmuş.
    Onlara göre hem YETİM AYLIĞI alıp hem de SSK'lı olarak çalışması mümkün değilmiş. YETİM aylığını kestirmesi gerekiyormuş.

Bu konu hakkında bildiklerini paylaşan arkadaşların söylediklerini okudum. Benimde kafam bir hayli karıştı. Bu konu 3 ay önce falan tartışılmış.

Acaba diyorum bu üç ay zarfında, bu konu hakkında bizlere kesin bir cevap olarak dayanağı ile birlikte bilgi edinen kimse var mı ? Yardımcı olabilirse sevinirim. Yada irtibata geçebilceğimiz kurum telefon numarası.

Saygılarımla...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Sigortalı çalışmak daha önceden bağlanan Yetim Aylığını almaya mani değil. Bunu bir sigorta müdürlüğüne gidip teyit ettirebilirler...

Üye
    derenlicengiz Avatarı

Son Giriş
    03.05-2013
    Saat
    16:10
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Özür oranı %60 ve üzerinde olduğu taktirde hem çalışıp hem yetim aylığı alması mümkün.