Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fiserman Avatarı

Son Giriş
    28.04-2009
    Saat
    11:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba, benim yüzde 80 iş göremez raporum var. yetim aylığına mı müraat etmeliyim yoksa 2022 kanuna göre mi?
    babamın 10 yıllık hizmeti var ayrıca. alacağım yetim aylığı nasıl hesaplanır?
    ayrıca annem tekrar evlenip boşandı (memur çalışıyor). o da dul aylığı alabilir mi?
    son olarak, alacağım aylık ilk rapor tarihinden birikmiş olarak hesaplanır mı?

Teşekkürler
    saygılar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Yetim aylığına başvurun. Beraberinde de, bağlanacak yetim aylığınızın 2022 seviyesinde bağlanmasını talep edin. Belki işlemi aynı anda yapmazlar, bilemiyorum. O zaman önce yetim aylığını bağlatın, sonra aylığın 2022 seviyesine yükseltilmesi için dilekçe verin: http://www.engelliler.biz/forum/muht...ukseltmek.html

Yetim aylığı hak edilen tarihten itibaren birikir mi bilmiyorum. Ama sanmıyorum.

Baban hangi kuruma bağlıydı?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    fiserman Avatarı

Son Giriş
    28.04-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

babam emekli sandığına bağlı
    ayrıca yardımlarınız için çok saolun

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Dediğim gibi, Yetim aylığına başvurun, sonra (ya da aynı anda) 2022 seviyesine yükseltilmesini isteyin.
    Böylece hem babanızın sağlık güvencesinden yararlanmış hem de yetim aylığınızı yükseltmiş olursunuz
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    fiserman Avatarı

Son Giriş
    28.04-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tşk ederim saolun