Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Erkankss Avatarı

Son Giriş
    31.10-2017
    Saat
    23:21
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Çalışamaz %80 şizofreni raporum çalışabıilir %45 şizofreni oldu. Ilk raporumla ölmüş babamın Maaşını alıyordum. Bu yeni rapor Yüzünden Maaşımı iptal ederler mi?

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    332
    Verilen Beğeniler
    89

@Erkankss
    babanızdan yetim aylığı alıyordunuz ve şimdi aldığınız yeni rapor yüzünden yetim aylığınızın kesilip kesilmeyeceğini soruyorsunuz. doğru anladıysam teyit edin lütfen.
    yetim aylıgının baglanması için SGK sevkiyle maluliyet cetveli'ne göre düzenlenmiş rapor esas alınır. yetim aylıgının baglanması için SGK'ya verdiğiniz maluliyetinizin tespiti için düzenlenmiş raporunuz geçerlidir. o raporla şimdi aldığınız özürlü raporu farklı mevzuatlara göre düzenlenmiştir. dolayısıyla aldığınız bu özürlü raporu malul oldugunuzu belirten rapor sonucunu etkilemez. ama SGK kalkar da tekrar maluliyet tespiti isterse o zaman iş değişir tabi.

Üye
    Erkankss Avatarı

Son Giriş
    31.10-2017
    Saat
    23:21
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@Kalem

Ismin gibisin teşekkürler. peki melek çalışırsamdamı yetim aylığım kesilmez bu yeni rapora göre çünkü babamın sigorta haklarıda dahil herşeyi alıyorum ondan kafama takıldı

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    332
    Verilen Beğeniler
    89

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ablacım çalışmaya başlarsan yetim aylığın kesilir diye biliyorum. ama kesin bir bilgiye sahip değilim. o yüzden bu mesajının ilgili foruma taşınması için yöneticilere seslenelim.

Bu başlık 2022 aylıklarıyla alakalı değildir. lütfen ilgili foruma taşısın yöneticiler.