Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    morfeuse23 Avatarı

Gerçek Adı
    Fenerbahçe
    Son Giriş
    25.07-2017
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kardesim % 90 zihinsel engelli annem evde bakim maasi aliyor kardesimden dolayi
    ayrica babamin vefatindan dolayi dul ve yetim maasi aliyor
    kardesim18 yasina girdi ssk si ve maasi kesildi tekrar baglamak icin ne yapmak gerekkir
    baglanirsa annemin aldigi evde bakim maasi kesilir mi

yardimci olursaniz sevinirim herkesin Allah yardimcisi olsun tskler cvplar iciin

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tek hak sahibi anne kalıyorsa, kardeşten kesilen pay anneye devrolur. Eğer durum bu ise, kardeşiniz için yeniden başvuru ile uğraşmaya değmeyebilir. Ama yine de hak sahibi olarak maaş geri bağlansın derseniz, en yakın sigorta merkezine gidip maaşın devamı için talepte bulunmanız yeterli. Eğer daha önceden SGK kayıtlarına girmiş "sürekli" ibareli maluliyet raporu varsa, sizden yeni rapor da istemezler, Yetim aylığı kaldığı yerden geri bağlanır...

Evde bakım maaşı için gelir kriteri vardır, malum. Ve bağlanacak Yetim maaşı ile birlikte hanede kişi başına düşen gelir 510,45 TL'yi geçerse, evde bakım aylığı kesilir. Aksi halde kesilmez... Ama siz her halukarda sosyal hizmetlere gidip gerli artış beyanında bulunmalısınız. Aksi halde zor durumda kalırsınız.