Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    düşle Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    22:14
    Yaşadığı Yer
    06
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bir engelli olarak bürokrasiden kaçmak için "e devlet şifresi" aldım. bana verilen bilgi kağıdını ve şifre zarfının üzerini okuduğumda dehşete düştüm. sanırım bununla alım-satım bile yapıla biliyomuş vs. internette biraz araştırıp şikayetleri okuduğumda korkum iyice arttı. şifremi nete girmeye dahi cesaret edemedim. bilgisayarımdan virüs marifetiyle şifrenim çalınması vs olasılıkları bir düşünün...

aranızda "e devlet şifresi" kullanan varsa lütfen deneyimlerini paylasabilir mi? örneğin "e devlet şifresi" yetki kısıtlaması yapabiliyor muyum? aşağıda bu gibi sikayetlerin olduğu adres veriyorum:

E Devlet Şifremi Unutmadım Bloke Edildi!

Üye
    completetime Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    14:15
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alım satım yapmak diye bişey söz konusu degil, bazı işlemleri yapmak istediginiz zaman ise örnegin adres degişikligi yapmak istediginizde ise e devlet şifresi ile giriş yaptınız bu hizmeti kullanabilmek için elektronik imza ile giriş yapmanız gerekir diye saçma sapan bi uyarı geliyor, elektronik imza almaya yönlendiriliyorsunuz, halbuki nufüs müdürlügünün vermiş oldugu bilgiye göre elektronik imza ile giriş yapmış olsanız dahi adres degişikligini e devlet sayfası üzerinden yapmanız mümkün degil, yani uzun lafın kısası TAMAMEN PARA TUZAGI RANT KAPISI , elektronik imza alırsanız GSM şirketlerine yada diger şirketlere rant, e devlet şifresi alırsanız devlete rant seç begen hangisini istersen