Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Nostradamus Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    12.04-2016
    Saat
    23:06
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @erdalakbay

Borcu ödemenin tek yolu yeniden yapılandırmaktır lakin bankalar bildiği halde kişiyi araştırdığı halde ödeyemeyeceği meblahlarda krediyi tutarda asgari ücretli birine veya kıt kanaat geçinen emekli birine verirse nasıl ödesin peki? heleki satacak bir malı mülkü de yoksa o borç kadar nasıl olacak birde üstüne ödemediği andan itibaren geçirdikleri günlük faizler ne olacak kendimden örnek vereyim bir şahısa kendisini kırmamak adına nasılsa bankalar bana bu kadar kredi vermez düşüncesi ile 5 ayrı bankadan toplamda bir aracı şahıs vasıtası ile 75bin kredi çektim ben bile şaştım 1000 tl emekli maaşına 75bin krediyi verdiler iş işten geçti....ve bu şahısa kuruşuna dokunmadan nakten parayı verdim..şu an şahıs ilk taksitleri ödedikten sonra diğer taksitleri ödemedi borcunu kabulde ediyor ortadan yok oldu kendisinede ulaşamıyorum savcılığa vereceğim üstünede alacak icra davası açacağım..fakat üzerinden 5 ay geçti borç birikti faizler tıkır tıkır işliyor 90bin geri ödemeli iken şu an belki 100bini geçti ve geçmeyede devam ediyor elimde sadece borcuna istinaden kendi el yazısı ile doldurttuğum imzalı açık vadeli senetleri ve bir kaç şahidim var.. buyur yol göster bana kardeş nasıl ödeyeyim bu borcu üstelik kendim için kuruşunu dahi harcamadığım bu meblahı....

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Affola ama bu yaptigini babama yapmam bu safliktan ote baska bisey.

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

işin yoksa sahıt o lparan coksa kefıl ol demışler.
    bıldıgın saflık senınkı caresı odemek odemek odemek.Kart borcu olan emekliye kötü haber-Bursa Haberleri

Üye
    Nostradamus Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    12.04-2016
    Saat
    23:06
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

maalesef yaptık bir saflık boşluğa denk geldi.Lakin avukat adamı bile kandırıp bankadaki paranı teröristler alacak hesabını öğrenmişler git hepsini çek bize getir diyip avukatı dahi kandırıp paralarını alan dolandırıcılar var lanet olsun böyle mikroplara..

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @ersineren41

1) normal şartlarda emekli maaşına hiçbir haciz işlemi uygulanamazç.( siz tahhüt vermediğiniz sürece ).emekli maaşınızın haczedilmesine muvafakatiniz yoksa İcra Müdürü haciz talebini reddetmelidir. Ancak alacaklı sizin herhangi bir banka hesabınızın haczedilmesi için alacaklı başvuruda bulunursa İcra Müdürü’de hesap bilginizin emekli maaşınız için açıldığını bilmiyorsa banka hesabınıza haciz yazısı gönderebilir ve “Emekli maaşına haciz konulabilir mi?” sorusu “evet” ile cevaplanır.
    KISACASI EMEKLİ MAAŞINI ÇEKTİĞİNİZ BANKAYI.BU BENİM EMEKLİ MAAŞI ÇEKTİĞİM HESABIMDIR ŞEKLİNDE BİLGİLENDİRİN.HATTA BANKADAN EMEKLİ MAAŞI HESABI DEKONTU ALIN.

2) evinizdeki eşyalara haciz gelmez.( evdeki eşyaya haciz işlemi uygulana bilmesi için aynı eşyadan birden fazla olması gerekli..örneğin 2 adet televizyon.2 şer adet olan eşyalardan pahada daha değerli olanı haczedilir..ama haciz edilebilmesi için 2 şer adet olması gerekiyor.)

3) borç yüzünden ceza yatmak zaten kaldırıldı.Tahhüdü ihlal durumları dışında.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12