Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    crazyblade Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    06:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba 01.08.2012 tarihinde özürlü raporu almak için devlet hastanesine müracaat ettim. ancak ben vergi indiriminden faydalanmak için yaptım yani vergi dairesi aracılığıyla. raporum çıktıktan sonra hastane tarafından vergi dairesine gönderilip ordan da ankaraya gönderilecekmiş. yani rapor aslını asla göremeyeceğim. bu durumda rapor fotokopisi ile özürlü kimlik kartı alabilir miyim? yoksa bireysel başvuru yapıp ayrıca rapor mu almam gerekiyor.

Üye
    sevgiliye Avatarı

Gerçek Adı
    engin
    Son Giriş
    29.06-2015
    Saat
    00:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    slm arkadasım raporunun fotokobisi varsa aldıgın hastanenin bashekimine git raporum ankaraya gitti de özürlü kimlik kartı almam icin aslıgıbıdır diye mühürlü olması lazımmıs de hatta birkactane daha fotokobi cektir hepsinede aslıgıbıdir diye damga bastır elinde dursun birgün lazım olur ben oyle yaptım özürlü kimlik kartı aldım müracat ettim bir hafta sonra gel al dediler gidip aldım ne işe yarayacak bende bilmiyorum ama belki birgün yarar kolay gelsin insallah alırsın aslıgıbıdır diye mühür bastırdıktan sonra bir kactane fotokobiye bir tanesini al git ücretsiz seyahat kartı cıkarttır iett ye beyaz kart 5 dakikada veriyorlar karaköy iskelesinin yanında iette binası var ordan ben 1 ay önce aldım hadi bye .)