Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 33 mesajın 31-33 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    leonalori Avatarı

Son Giriş
    10.10-2016
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    Osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    frankenstein ve Ömer arkadaşlarıma katılıyorum. Şafak Hanımdan oldukça umutluydum. Hele de televizyonda meclise protezi ile girerken içim "cızz" etti. Bu kadın bizim meclisteki sesimiz dedim kendi kendime. Ama gelinen nokta da "TAM BİR FİYASKO" olduğunu hepimiz gördük. Şu ana kadar bir defa bile engellilerle ilgili bir çalışma yaptığını ne duydum ne de gördüm. ÖMSS sürecinde gözlerim onu aradı televizyonlarda. Bir katkı yapacak mı diye, basın toplantısı düzenleyecek mi diye, en azından sürecin uzamasına muhalefet olur mu dedim ama sonuç kocaman bir SIFIR...

Şafak Hanım, bana göre çeyrek Lokman Ayva bile etmez...

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:33
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

askın_keskin;
    benim yorumumda ötekileştirme yok..sadece geçmişte birileri bu kervanı sahiplenmişti,birilerini ötekileştirmişti (sana o kadar örnek sayarımki şimdi)..bu şuan tersine döndü..o yüzden sıra şuankilerde..

alanya;
    lan alanya şerrefsizi..lan adiliğin kitabını yazmış insan..sen kimsinde bukadar millete o lağım ağzınla hakaret ediyorsun..o değilde bu adminler şimdi bu yazdığımı görürde o yorumu bir türlü baştan görmezler..şeRRRRRRRefsizsin olum sen !!! yazılanları nerenle okuyorsan artık..oranlada cevap verdiğin aşikar..

Yasaklı Üye
    barok Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    19.11-2012
    Saat
    13:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    solcudan cumhurbaşkanı olmaz diyen; Sol size ne etmiş?onu söyle hele?

Abdullah Gül 1968 Amerikan askerleri Dolmabahçe sahillerinde çiçeklerle karşıladı,kıblesini Amerikaya çevirip namaz kıldılar..

bu gün vatanın her bir karış toprağı satılırken hiç biriniz sesini çıkarmıyor..satılmadık hangi liman, hangi liman,hangi kurum,hangi fabrika kaldı?
    Malatya Kürecikte füze kalkanı yerleştirdik ,İsrailin daha huzurlu ve güvenli yatsın uyusun diye..İsrailin istek ve emirlerini yerine getireceğiz diye 400 yıldır iyi komşulukta bulunduğumuz İranla neredeyse ilerde savaş yaşayacağız..İsrail Suriyede yönetim değişsin diye ABD tarafından bize emir veriliyor..Düne kadar Esad'la aile tatile gittiler ne değişti..?

Libya'da Kaddafi elinden Ödül alırken Libyada İnsan haklarından bahsetmedi ama gün geldi ABD tarafından libya yönetimi değişsin dendi,ilk saflara katılan biz olduk..Adanada,Malatyada,kürecikte ve vatanın her birköşesinde bir Amerikan üssü yokmudur..?Bizleri yıllarca sağ ,sol çatışma yaratacam diye Devlet içinde gizli harp daireleri,gizli özel mit'te daireler oluşturulmadı mı?

Sivasta,Çorumda,Maraşta,1950 de istanbulda gayri müslümlere vb katliamlar bunlar aracılığı ile oluşturulmadı mı? Abdullah Gül bu ülkenin cumhurbaşkanı Amerikan -İsrail isteklerini yerine getirmiyor mu? Mavi marmara katliamı bir oyundu ve bizde bu seneryoyu yedik..

bu ülkede sağcılar kadar vatana zarar veren olmadı..Zina bu iktidar döneminde suç olmaktan çıkarıldı,parası olan daha zenginleşti,biz hayata geriden başlayan engeliler hep sadakaya mahkum kalmak zorunda kaldık.Şafak PAVEY ,Lokman Ayva meselesi değil..vijdan ve onur meselesi..

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123