Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mırro Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    16.12-2013
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    Silivri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ark.aklıma birşey geldi sizinle paylaşayım dedim.ACABA SEÇMEN SANDIKLARINDADA ZORLUKLARLA KARŞILACAĞIZMI?YANİ BİZE ÇİLE ÇEKTİRMEDEN GİRİŞ KATTA OY KULLANABİLECEĞİZMİ?YOKSA YİNE HER TARAFTA OLDUĞU GİBİ MİMARİ ENGELLEMİ KARŞILACAĞIZ?GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM.AYRICA BÖYLE BİR UYGULAMA İSTEYELİMMİ?TOPLU OLARAK

Üye
    Engelsizbiz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet ÖNDER
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    21:09
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadasim eger sandıga gitmekte gercekten problem oluyosa ilce secim kuruluna saglık kurulu raporuyla onceden basvurman gerekiyor.Onlar ona gore ayrı bir duzenleme yapıyorlar.Ama aynı hesaba geliyo sonucta ilce secim kuruluna giderkende bir cok yapısal engellerler karsılasılabiliyo İyi Gunler!(ozellıkle merdiven cıkamayacak durumda olanlarımız icin iyi bir uygulama bence)

Üye
    Ankilozan P.Böceği Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    17:26
    Yaşadığı Yer
    Bilecik
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Var.
    Şöyleki; Oy kulandığın sandık üst katlarda ise oy kullanacağın sandık başkanı veya sandık görevlisi oy pusulaları + mühürle sana geliyor.Alt kattaki bir gizli bölmede sen gereğini yapıyorsun ve zarfa koyup bir yakınını görevlilerle birlikte sandığa gönderiyorsun.Bu arada imza listesi ve çikmayan mürekkep de [artık yokmuş]yanına geliyor.
    Biz böyle kulandık daha önce.
    Ama Seçim Kurulu ne diyor bu konuda bakmak lazım.

Üye
    Engelsizbiz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet ÖNDER
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    21:09
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yukarida parantez icinde belirttigim merdiven cikamayacak durumdakilerden kastim yuruyebilen ve kendi isini kendisi rahatlikla gorebilen arkadaslari kastetmistim yalnis anlasilmamasi icin belirtmek istedim.