Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    efe can Avatarı

Son Giriş
    24.12-2016
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar taşınacağım daireye dışardan ikinci bir kapı açmak istiyorum kapı açacağım odaya akülü sandalyemi koymak için ancak bu duruma diğer apartman sakinlerinin pek sıcak bakacağını sanmıyorum bu konuda neler yapabilirim haklarım ve yolları nelerdir?

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bu konuda pek bir hakkınız yok diye biliyorum toplu yaşam alanlarında bir başkalarını rahatsız edecek şeylerde o alanda söz hakkı sahip kişiler ile anlaşma sağlayarak işe başlamak daha olumlu olur apartman sakinlerine durumu güzel bir dil ile anlatın başka çarenizin olmadığını durumun ortada olduğunu sizlerinde gördğ gibi hayatımı idame ettirebilmem için bu sandalye nin sizin ayağınız olduğunu ve buna çok ihtiyacınızolduğunuzu falan anlatın sonuçta insanlar anlayacaklarını dşüyorum allah yardımcınız olsun umarım zorluk çıkartmazlar

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    21:54
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kardes tasınıcagın daırenın yonetıcılerı vardır onlarla konus bu konuyu buradan net cvp almazsın senın derdının caresı yonetıcılerde tasınmadan evel sıte sakınlerının fıkrını alırsınız onay aldıkdan sonra neden ızın vermesınler