Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kasımpatı Avatarı

Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    17:22
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    görme özürlüyüm %65 raporum var bu raporu askerlik muanesinden hemen sonra aldımyani 13sene oldu ve şuana kadar hiçbir işime yaramadı özel bi şirkette normal statüde calışıyorum buraya sonradan girdiğim için özürlü statüsüne dahil deilim bana yapabileceğim bir iş verdiler doktorum bana %90 rapor vere bileceğini söyledi görme bozukluğum ilerlemiş durumda ve tedavisi şuanda mevcut deil kullandığım gözlüklerle idare ediyorum.şimdi bu raporu alırsam bana ne gibi avantajları olur yada sonradan iş yerimden benden rapor isterlerse yani özürlü statüsüne gecirmek icin bu rapor bana dezavantaj olurmu daha sonra tıpta tedavisi mevcut olursa tedavi ettirdikten sonra raporun derecesini düşüre bilirmiyim yardımcı olursanız cok sevinirim saygılarımla şimdiden teşekkür ederim

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Raporunuzla yararlanabileceğiniz haklar şunlar: http://www.engelliler.biz/forum/dige...e-rehberi.html